متن برای تبلیغ پیج اینستاگرام،نمونه ترفندها و نکات مهم

متن برای تبلیغ پیج اینستاگرام،نمونه ترفندها و نکات مهم

فهرست مطالب

طبق آمار در سال ۲۰۲۲ روزانه بیش از ۹۵ میلیون عکس و ویدیو در اینستاگرام منتشر می‌شود و موفقیت در اینستاگرام و جذب فالوور بیشتر، فروش و درآمد بیشتر تنها به محتوای تصویر و ویدیو وابسته نیست. متون تبلیغاتی اینستاگرام که در قسمت کپشن هر پست نوشته می‌شوند، تاثیر بسیاری در بیشتر دیده شدن پست و افزایش تعامل کاربران دارند. نوشتن درست متن تبلیغاتی اهمیت زیادی دارد و باید اصول نوشتن متن برای تبلیغ پیج اینستاگرام را بدانید. حتما تاکنون شاهد متن های تبلیغاتی متنوع و گسترده‌ای در اینستاگرام بوده‌اید، از برخی به سادگی عبور کرده اما تعدادی از آن‌ها توجه شما را جلب کرده است. اگر متن تبلیغ پیج اینستاگرام طبق اصول و قوائد بازاریابی نوشته شده باشد، تاثیرگذاری محتوای تبلیغاتی را دوچندان می‌کند. اگر تاکنون حین طراحی بنرهای تبلیغاتی، توجهی به متن نکرده‌اید؛ در این صورت فرصت مهمی برای افزایش فالوور و تبدیل کاربران به مشتری را از دست داده‌اید.

در این بخش از وبلاگ گاو بنفش، اصول نوشتن متن برای تبلیغ انواع پیج اینستاگرام را آموزش خواهیم داد و نقاط قوت چندین نمونه متن آماده برای تبلیغ پیج در اینستاگرام را بررسی خواهیم کرد. ابزارهای نوشتن متن تبلیغاتی نظیر ChatGPT را معرفی کرده و چندین نمونه متن آماده برای استفاده در پیج‌های مختلف در حوزه زنان و زیبایی، پوشاک، رستوران، کافه، گردشگری و … را ارائه می‌کنیم.

چرا متن‌های تبلیغاتی در اینستاگرام مهم هستند؟

یک متن تبلیغاتی یا کپشن خوب در اینستاگرام، موجب جلب توجه مخاطب به پست تبلیغاتی (استوری، پست، ریلز) شما می‌شود، در این صورت کاربر از پست شما عبور نمی‌کند و هرچه مخاطب زمان بیشتری برای خواندن متن تبلیغاتی نوشته شده در قسمت کپشن سپری کند، شانس افزایش رتبه شما در الگوریتم اینستاگرام افزایش خواهد یافت.

نوشتن صحیح متن‌های تبلیغاتی در اینستاگرام می‌تواند کاربران را برای تعامل بیشتر با محتوای شما و اقداماتی مثل لایک، کامنت و حتی بازدید از پیج شما تشویق کنند. توجه کنید که اگر پست شما تعامل بیشتری دریافت کند، می‌تواند وارد اکسپلور اینستاگرام شود.

از همه مهم‌تر، متن‌ها در اینستاگرام فرصت بزرگی را در اختیار افراد قرار می‌دهند تا بتوانند با مخاطبین خود رابطه صمیمانه‌تری را برقرار کنند. توجه به نحوه نوشتن متن تبلیغ و طراحی و ساختار بنر تبلیغاتی اینستاگرام، برای موفقیت در بازاریابی اینستاگرام امری ضروری است.

نحوه نوشتن متن تبلیغ پیج در اینستاگرام در ۱۴ مرحله

متن خوب تبلیغاتی در اینستاگرام، متنی است که کاربر را از اسکرول کردن متوقف و او را وادار به انجام ری اکشنی کند.

نوشتن متن خوب برای اینستاگرام نکات و قوائد خاص خود را دارد که با رعایت این نکات می‌توان بهترین کپشن‌ها و متن‌های تبلیغاتی را در اینستاگرام نوشت.

اینفوگرافی آموزش نوشتن متن تبلیغات پیج در اینستاگرام
اینفوگرافی نحوه نوشتن متن تبلیغ پیج در اینستاگرام در ۱۴ مرحله

۱- از جمله اول متن، نهایت استفاده را ببرید

حداکثر تعداد کاراکتر مجاز برای کپشن اینستاگرام ۲۲۰۰ کاراکتر است اما نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که کپشن‌ها به طور کامل در پست‌های اینستاگرام به نمایش در نمی‌آیند و کاربران در نگاه اول تنها ۳ الی ۴ کلمه اول کپشن را مشاهده می‌کنند.

اما این بدین معنا نیست که کپشن باید کوتاه نوشته شود تا کاربران بتوانند ۱۰۰ درصد آن را بخوانند، بدون اینکه روی more یا بیشتر کلیک کنند. در عوض متن یا کپشن خود را با محتوای مهم یا متنی که کاربر را برای مطالعه ادامه متن تبلیغاتی تشویق کنید. توصیه می‌کنیم که استفاده از هشتگ‌ها، اسامی، منشن و … را در جملات پایانی قرار دهید.

جزئیات مهم متن تبلیغاتی خود را در ابتدای کپشن درج کنید تا به طور کامل به کاربر نمایش داده شود. اطمینان حاصل کنید که جمله ابتدایی متن شما قانع کننده است. حتی می‌توانید با پرسیدن سوالی کاربر را به اقدام عملی دعوت کنید.

۲- نکات و اطلاعات مهم را هرچه سریع‌تر ذکر کنید.

فرصت زیادی برای جلب نظر مخاطبان ندارید و باید نکات و اطلاعات مهم را هرچه سریع‌تر به اطلاع مخاطب برسانید. بخش زیادی از مخاطبان، همه متن نوشته شده را نمی‌خوانند و به‌صورت کلی، اینستاگرام برای به اشتراک گذاری و خواندن متن طراحی نشده است. تبلیغ نویسان اینستاگرامی پیشنهاد می‌دهند در ۱۰۰ کاراکتر اول متن، پیام یا اقدامی که کاربران باید انجام دهند را ذکر کنید.

۳- در متن تبلیغاتی سوال کنید یا کاربر را به انجام اقدامی تشویق کنید.

ابتدا هدف از انتشار پست خود را مشخص کنید. مثلا می‌خواهید فالوورهای شما بعد از دیدن یک پست دقیقا چه کاری انجام دهند؟ با توجه به هدف مد نظر شما باید از CTA یا فراخوانی به اقدام استفاده کنید. CTA یک جمله است که کاربر را به انجام اقدامی تشویق می‌کند. چند مثال از اقدامات قابل انجام توسط مخاطبان پس از دیدن یک پست در ادامه ذکر شده است:

 • محصول خاصی را خرید کنند؟
 • پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارند؟
 • در مسابقه یا رویداد خاصی شرکت کنند؟
 • تصاویر خود را با هشتگ خاصی به اشتراک بگذارند؟

نکته کلیدی در نوشتن سوال یا CTA تشویق کاربران به تعامل بیشتر و ایجاد حسی از دیالوگ و گفتگو است. این روش همچنین راهی برای کارکردن با الگوریتم اینستاگرام است که از نرخ تعامل (اینگیجمنت) به عنوان معیاری برای نمایش پست‌های شما به فالوورها نگاه می‌کند.

تشویق افراد به تعامل در اینستاگرام احتمال نمایش دادن پست شما به افراد بیشتر را افزایش می‌دهد. همچنین ممکن است کاربران پست شما را در بخش SUGGESTED فید خود مشاهده کنند.

برخی از این موارد که باعث اقدام عملی می‌شود عبارت اند از:

 • از مخاطبان بخواهید روی لینک موجود در بیو کلیک کنند.
 • از مخاطبان سوالی بپرسید و کاربران را به کامنت گذاشتن و ارائه نظرشان تشویق کنید.
 • از مخاطبان بخواهید دوستانشان را تگ کنند. (بهترین روش برای افزایش آمار reach در اینستاگرام)
 • از مخاطبان بخواهید پست یا استوری را با استفاده از هشتگ برند شما منتشر کنند.

افراد را برای اظهار نظر راجع به تجربیات خود تشویق کنید. ممکن است بتوانید از این تجربیات برای شکل دادن به استراتژی اینستاگرام خود استفاده کنید، یا ایده‌های خلاقانه تری را برای محتوای جدید و جلب رضایت مخاطبان ارائه دهید. بهتر است برای ایحاد حس صمیمیت به مخاطبین و افزایش نرخ تعامل، به کامنت‌های آنها پاسخ دهید.

۴- در متن تبلیغاتی داستان سرایی کنید

در متن تبلیغاتی خشک و خنثی نباشید. شخصیت و چاشنی خاصی را به متن خود اضافه کنید. توصیه ما این است که در نوشتن متن تبلیغاتی، خلاقیت به خرج دهید و صدا، طعم، میزان لطافت و احساس را منتقل کنید. برای مثال: ننویسید «پیتزای آمریکایی»، بلکه بنویسید «پیتزای خوشمزه و لذیذ آمریکایی با نان بی‌نظیر، ادویه‌های خوشبو، قارچ و پنیر تازه»

نمونه متن‌های تبلیغاتی زیر که برای پیج‌های فروش لباس نوشته شده‌اند، مثال‌های خوبی از استفاده از داستان سرایی در نوشتن متن تبلیغاتی پیج اینستاگرام هستند. در این نمونه‌ها از مخاطب سوالاتی پرسیده شده و او به انجام اقدام مناسب تشویق شده است.

۵- در انتهای متن از هشتگ‌های درست استفاده کنید

استفاده از هشتگ‌های اینستاگرام روشی مهم در جستجوپذیرتر کردن پست‌های شما است. هشتگ‌ها باید با موضوع متن تبلیغاتی و حوزه کاری شما مرتبط باشند. حتما متوجه شده‌اید که بسیاری از برندها، فاصله‌ای بین متن و هشتگ‌ها قرار می‌دهند و هشتگ را از متن اصلی دور می‌کنند.

حال سوال اینجاست که از کدام هشتگ‌ها استفاده کنیم؟ ابتدا باید هشتگ‌هایی را انتخاب کنید که مخصوص برند شما باشد. سپس بعد از بررسی جامعه هدف، از هشتگ‌هایی استفاده کنید که فکر می‌کنید افراد با جستجوی آن‌ها به خواسته خود می‌رسند. پست‌های پر بازدید پیج‌های رقیب را بررسی کنید و از آن‌ها ایده بگیرید. بررسی کنید که رقبا از چه هشتگ‌هایی استفاده می‌کنند و چگونه بازاریابی محتوایی انجام می‌دهند؟
در نظر داشته باشید که استفاده بیش از حد از هشتگ می‌تواند تاثیر منفی داشته باشد. برخی گمان می‌کنند که هشتگ‌ها راهی برای افزایش فالوور هستند اما نمایش پست شما برای فالوورهای نامربوط، باعث افت پیج شما در الگوریتم اینستاگرام خواهد شد.

بنابراین در استفاده از هشتگ‌ها محتاط‌تر عمل کنید و از هشتگ‌های ممنوعه استفاده نکنید. پیشنهاد ما استفاده از نهایتا ۶ الی ۷ هشتگ در متن تبلیغاتی است. از این سایت می‌توانید برای پیداکردن هشتگ‌های جدید استفاده کنید.

تعداد هشتگ مجاز در پست ۳۰ و در استوری ۱۰ است، اگر قصد استفاده از هشتگ‌های بیشتری دارید می‌توانید آن‌ها را در کامنت اول وارد کنید.

۶- هشتگ اختصاصی خودتان را بسازید

هشتگ اختصاصی یا هشتگ برند روشی است که فالوورهای شما می‌توانند برای انتشار نظراتشان درباره برند شما استفاده کنند. سایر افراد با جستجوی هشتگ برند می‌توانند همه پست‌های موجود در اینستاگرام که مرتبط با برند شما است را بصورت یکجا مشاهده کنند. پس بهتر است در همه پست‌های خود از یک هشتگ ثابت و اختصاصی برند خودتان استفاده کنید. مثلا هشتگ ما #گاو_بنفش است.

۷- از ایموجی‌های مرتبط در متن تبلیغاتی استفاده کنید.

استفاده از ایموجی‌های مرتبط باعث جذابتر شدن متن تبلیغاتی پیج اینستاگرام میشود. ایموجی ها معمولا در انتهای پاراگراف ها و جملات قرار میگیرند و آنها را از حالت خسته کننده خارج میکنند و به تقسیم متن‌های تبلیغاتی طولانی به چند بخش کمک می‌کنند.

ایموجی ها همچنین یکی از روش های عالی برای هدایت خوانندگان به انجام یک عمل خاص مثل کلیک کردن روی لینک در بایو، لایک کردن، کامنت گذاشتن و .. هستند. البته قبل استفاده از ایموجی ها توجه کنید که با هویت برند شما همخوانی داشته باشد. اگر نوشتن متن تبلیغاتی را شخص دیگری انجام میدهد حتما تعدادی از ایموجی های مورد نظر خود را برای او ارسال کنید تا از همان ایموجی های ارسالی استفاده کند.

برخی از افراد در ابتدای متن تبلیغاتی، از ایموجی استفاده میکنند تا با اضافه کردن رنگ‌های بیشتر توجه فالوورهایشان را جذب کنند. حتی اگر از یک ایموجی در انتهای کپشن استفاده کنید، متن تبلیغاتی برای مخاطبین شما جذاب تر میشود. در زیر چند ایموجی پیشنهادی برای استفاده در کپشن و متن تبلیغاتی اینستاگرام همراه با کاربردهایشان ذکر شده است:

 1. 💻🔗 – دعوت به بازدید سایت و یا کلیک روی لینک موجود در بایو.
 2. 🎉 🎁 – استفاده در جشنواره خرید، تبریک عید
 3. 📌📍- جداکردن پاراگراف های طولانی از هم در متن تبلیغاتی اینستاگرام
 4. 📝✨ – نمایش خلاقیت و درخشندگی در کپشن شما.
 5. 📈💡 – نشان دادن رشد و ایده‌های روشن.
 6. 🚀🔥 – منتقل کردن حس حرکت و هیجان.
 7. 📷📱 – برجسته کردن جنبه‌های بصری پست تبلیغاتی
 8. 🖋️🔗 – دعوت به نوشتن کامنت و ارتباط با مخاطبان.
 9. 💬👥 – نمایش ارتباط و گفتگو.
 10. 🌟📣 – نشان دادن طبیعت تأثیرگذار و برجسته تبلیغ شما.
 11. 🧠💭 – نمایش ایده‌های فکری و پیشنهادات.
 12. 🤩📢 – بیان احساس هیجان و اطلاع رسانی
 13. 👉 👆 – برای دعوت به خواندن ادامه متن یا مراجعه به سایت

از سایت emojipedia.org میتوانید برای مشاهده سایز بزرگتر و جستجو بین هشتگ‌های مختلف استفاده کنید.

۸- طول متن را در نظر بگیرید و پیام خود را شفاف بیان کنید

مانند بسیاری از استراتژیهای بازاریابی، متن های تبلیغاتی در اینستاگرام باید کوتاه ولی گیرا باشند. البته برخی معتقدند که متن های طولانی نیز میتوانند مخاطبین را قانع کنند. طبق تجربه ما در رابطه با نوشتن متن تبلیغاتی در اینستاگرام طولانی بودن یا کوتاه بودن نباید ملاک باشد و کیفیت بر کمیت ارجحیت دارد. بهتر است در نوشتن متن تبلیغاتی ساده و شفاف بنویسید.

۹- از پاراگراف های طولانی بپرهیزید

کوتاه کردن متن های تبلیغاتی شما روشی عالی برای تبلیغات است اما اگر حرف بیشتری برای گفتن داشته باشید چطور؟

اگر فکر میکنید که میتوانید از جملات تاثیر گذار بیشتری استفاده کنید دریغ نکنید اما جملات را کوتاه تر بنویسید. کوتاه کردن جملات و قرار دادن فاصله بین آن‌ها باعث میشود که درک متن تبلیغاتی راحت تر باشد. از ایموجی 📌📍➖ ❖ 🌟 میتوانید برای جدا کردن پاراگراف‌ها و استفاده در ابتدای پاراگراف استفاده کنید.

درست بنویسید و با رعایت ویرگول، نقطه، نیم فاصله و سایر نکات نگارشی و گرامری خواندن پیامتان را برای مخاطب ساده تر کنید.

 • بعد از نوشتن متن تبلیغاتی از دوستان یا همکارانتان بخواهید درباره متن نوشته شده نظر بدهند.
 • اگر متن طولانی است متن را به چند پاراگراف تقسیم کنید و در بین پاراگراف‌ها فضای سفید (فضای خالی) ایجاد کنید تا خواندن متن راحت شود.

۱۰- هویت برندتان را در متون تبلیغاتی رعایت کنید

علاوه بر نکاتی که در خصوص نگارش متن تبلیغاتی مثل جمله بندی درست و رعایت گرامر بیان شد از دیگر نکات برای نوشتن متن تبلیغاتی، رعایت هویت برند در نگارش متون تبلیغاتی در اینستاگرام است. ارزش برند خود را در متن های تبلیغاتی فریاد بزنید. متن های تبلیغاتی شما باید منعکس کننده شخصیت برند شما باشند.

در حالت کلی سعی کنید از لحن غیر رسمی تری برای نگارش متن های تبلیغاتی خود استفاده کنید چرا که این روش باعث منعطف تر کردن متن خواهد شد و افراد به راحتی میتوانند با متن شما ارتباط برقرار کنند. در نتیجه نرخ تعامل و اینگیجمنت در پیج شما افزایش خواهد یافت. و در نهایت به یاد داشته باشید متن های تبلیغاتی که بازتاب دهنده صدای برند شما باشند بازدهی بالاتری خواهند داشت.

۱۱- به ارزشی اشاره کنید

افزودن ارزش به متن تبلیغاتی در اینستاگرام باعث می‌شود که کاربر پست را ذخیره و یا با دیگران به اشتراک بگذارد.

۱۲- از اعداد و ارقام در متن تبلیغاتی استفاده کنید

اعداد مانند ایموجی‌ها، در شکستن بلوک‌های متناوب متن و تصاویر عملکرد بسیار خوبی دارند و اختلالی در الگو ایجاد می‌کنند که نادیده گرفتن آن سخت است. با این حال، برخلاف ایموجی ها، اعداد یک مزیت اضافه دارند. آنها می توانند ارزش افزوده را به روشی قابل درک و به سرعت بیان کنند. مثلا استفاده از عبارت ۷۵ درصد تخفیف بصورت واضح ارزشی که برای کاربر وجود دارد را بیان می‌کند.

۱۳- متن را در پلتفرم دیگری به صورت پیشنویس آماده کنید

اگر در ابتدای کار، متن تبلیغاتی را در پلتفرم دیگری مثل مایکروسافت ورد پیش نویس کنید، احتمال نگارش استراتژیک‌تر و بدون حواس پرتی افزایش می یابد. نوشتن متن در صفحه کامپیوتر تمرکز بیشتری به شما می دهد.

فراموش نکنید که هنگام نگارش پیش‌نویس متن تبلیغاتی در اینستاگرام، اهداف کمپین اینستاگرامی و اهداف تعاملی کاربران را در مرکز توجه متن تبلیغاتی قرار دهید. همچنین چند متن تبلیغاتی جایگزین نیز آماده کنید چرا که نسخه اولیه متن تبلیغاتی، بهترین متن نخواهد بود. اجازه دهید تا خلاقیت شما نفسی تازه کند و از این روند لذت ببرید. در نوشتن متن تبلیغاتی عجله نکنید. ابتدا چند ایده برای کپشن تبلیغاتی بنویسید، تمرکز کنید و مجددا تلاش کنید. بعد از نظرسنجی از سایر همکارانتان تصمیم بگیرید که کدام نسخه از متن تبلیغاتی برای انتشار در پیج اینستاگرام بهتر است.

۱۴- متن تبلیغاتی را مثل یک انسان بنویسید (نه یک ربات)

اصالت متن تبلیغاتی نوشته شده در کپشن از اهمیت بالایی برخوردار است. سعی کنید در محتوای خود، از واقعیت‌ها صحبت کنید، دقیقا همانطور که صحبت میکنید ساده بنویسید. ممکن است بخواهید هدفمند و استراتژیک بنویسید اما باید دقت داشته باشید که باید برخورد طبیعی داشته باشید و با کاربر مثل یک دوست رفتار کنید. اگر از ابزارهای هوش مصنوعی نظیر CHATGPT برای نوشتن متن تبلیغ پیج در اینستاگرام استفاده می‌کنید باید حتما آنرا ویرایش کنید. در بخش‌های بعدی نحوه کارکردن با چت جی پی تی را آموزش خواهیم داد.

نمونه متن آماده برای تبلیغ پیج در اینستاگرام

در این قسمت چند نمونه متن جذاب و زیبا برای استفاده در انواع پیج‌های اینستاگرامی با رعایت نکات ذکر شده ارائه شده است:

متن تبلیغاتی عکاسی

” با خدمات عکاسی حرفه‌ای ما لحظاتتون را به یه اثر هنری تبدیل کنین! در [نام استودیو/عکاسی]، داستان زندگی شما از طریق لنزهای ما به زیبایی هر چه تمام تر ثبت میشن. از لحظات خاص تا رخدادهای مهم، هر لحظه را به یادگاری زیبا تبدیل کنین.📷✨

#عکاسی #هنر #ثبت_لحظات_زیبا #پیج_عکاسی #اتلیه_عکاسی”

متن تبلیغاتی کفش

“با [نام برند] پا به سبکی جدید بذارین👢! کفش‌های مدرن و راحتی که قدم به قدم شما رو به سمت یه ماجراجویی جدید می‌برن👡. با طراحی‌های اسپرت یا کلاسیک، هر زن و مردی میتونن با کفش‌های ما، احساس آرامش و شیک بودن را در هر قدم تجربه کنن.👟👞

#کفش #مد #کفش_اسپورت #کفش_مجلسی #کفش_شیک #پیج_کفش #خرید_کفش

متن تبلیغاتی برای تبلیغ کفش در اینستاگرام
متن تبلیغاتی برای کافه

“لذت نوشیدن قهوه در یک صبح پاییزی، تجربه‌ی یک دورهمی به یاد ماندنی با دوستان به صرف شام، شوق رفع خستگی یک روز کاری با دمنوش و کیک تازه. لحظه‌های خاطره انگیزتان را در [نام کافه] در کنار ما باشید.

هر روز با ما یک تجربه جدید!

☕🍰 #کافه #قهوه #لذت_زندگی #پیج_کافه”

متن تبلیغاتی برای اکستنشن مژه

“چشم های قشنگتون رو با اکستنشن مژه از [نام برند] قشنگ تر از همیشه بکنین! مژه‌های کاملا طبیعی و پرحجم، دقیقا همون چیزی که به دنبالش بودید. همون چیزی که چشماتون لایقشه. مدل چشماتون رو با مژه‌های ما به نقطه‌ی کمال برسونین. ✨👁️ #اکستنشن_مژه #زیبایی_چشم #مژه-طبیعی #پیج_زیبایی_مژه #پیج_اکستنشن_مژه”

متن تبلیغاتی برای کابینت ام دی اف

“با [نام شرکت]، معمار آشپزخانه ایده‌آلتون باشید! کابینت‌های شیک، مدرن و با کیفیت، متناسب با هر نوع فضا و سلیقه. کافیه که نمونه کارهای ما رو ببینید، با کمک ما بهترین طراحی رو برای فضای آشپزخونه‌تون انتخاب کنید و بقیه کارا رو به ما بسپارید. ⚡

کابینت خوب، میتونه هر آشپزخونه‌ای رو جذاب کنه 😉

#کابینت #آشپزخانه #طراحی_داخلی #پیج_کابینت”

متن تبلیغاتی برای طلا فروشی

“جواهرات نماد ارزش، زیبایی و ظرافت هستن و میتونن معرف بخشی از شخصیت شما باشن. طلا و جواهر [نام فروشگاه]، برازنده‌ی زیبایی شماست. لحظه‌های خاصتون را با جواهرات متفاوت و شیک ما درخشان‌تر کنین 💎💍

متناسب با بودجه‌ای که دارید، بهترین و خاص ترین طلا و جواهرات را از ما بخواهید⭐🌙

#طلا #جواهرات #لحظات خاص #پیج_طلا_فروشی”

متن تبلیغاتی لوازم خانگی

“تحولی در خانه شما با [نام فروشگاه]!

هرچیزی که خونه شما لازم داره اینجا پیدا میشه. از یخچال و لباسشویی و اجاق گاز تا اتو و سشوار و ساندویچ ساز. لوازم خانگی مدرن و کارآمد با بهترین قیمت‌ها در انتظار شماست. با لوازم خانگی ما، خانه‌تان را به یک دنیای مدرن و ایده آل تبدیل کنید.

#لوازم_خانگی #آشپزخانه #پیج_لوازم_خانگی #پیج_فروشگاه_لوازم_خانگی”

متن تبلیغاتی برای پیج فست فود

“سریع و خوشمزه، سالم و تازه🍟

تجربه لذت‌بخش یک غذای خوشمزه با [نام فست فود]!

پیتزا، همبرگر، هات داگ، سالاد. سلیقه‌ت هرچی باشه، بهترینش رو اینجا پیدا میکنی. بمب مزه و انرژی. کافیه سفارش بدی، توی یه چشم به هم زدن غذا در خونه‌‌تونه.

بهترین لحظات، با بهترین طعم!” 🍔🍟 #فست_فود #لذت_خوردن #غذافوری #پیج_رستوران#پیج_کافه

متن تبلیغاتی برای لباس فروشی مردانه

“اگه فکر میکنی وقتشه یه حالی به استایل خودت بدی، جای درستی اومدی 😉. سبک زندگیتو با [نام فروشگاه] ست کن! لباسهای ما، تلفیقی از راحتی، شیک بودن و جذابیت رو بهت هدیه میدن. دیگه وقتشه که توجه همه رو به خودت جلب کنی و بهترین خودت باشی. 🕴️👔

#مردانه #فشن_مردانه #پوشاک_مردانه #استایل_مردانه”

متن تبلیغاتی برای لباس کودک

👶🌈 کوچولوی شما لایق بهتریناست! 🍭👧

لباس کودک [نام]، جاییه که رنگارنگی و شادابی، با چشمان براق کودکان شما هماهنگ میشن. اینجا فقط به فکر خوش پوشی فرزندان قشنگ شما هستیم.

🌈 طراحی‌های متنوع برای هر سلیقه
🌸 جنس‌های نرم و لطیف برای راحتی کودکان

پیج ما یک دنیای جادویی از لباس‌های کودکانه است که با توجه به جدیدترین ترند‌ها فراهم شده است. با پوشاک کودکانه ما، از تماشای لباس‌های فانتزی و دلنشین آنها لذت ببرید.

👉 [آدرس پیج]

لباس_کودک #پوشاک_کودکان #مدکودک #پوشاک_بچگانه #پیج_لباس_کودک

متن برای تبلیغ پیج آموزشگاه

📚 آموزشگاه [نام] – اراده از شما، آموزش و اشتغال از ما! 🎓

🔍 بروزترین دوره‌های آموزشی
👩‍🏫 اساتید مجرب و متخصص
🌐 آموزش آنلاین و حضوری
💡 دوره‌های تخصصی در هر زمینه

پیج ما را دنبال کنین تا از آخرین دوره‌ها و فرصت‌های یادگیری ما باخبر بشین. به جمع ما بپیوندین و با ما در مسیر یادگیری همراه باشین!

👉 [آدرس پیج]

آموزش #یادگیری #آموزشگاه #مهارت #پیج_آموزشگاه #پیج_آموزشی

متن برای تبلیغ پیج گردشگری

هیچی اندازه یه سفر جذاب حال آدمو خوب نمیکنه!

🌍 سفر به دنیایی از زیبایی‌ها با {نام پیج} 🌴

با ما، به یک سفر فراموش‌نشدنی دعوت میشین. از نقاط دیدنی ایران تا جاذبه‌های گردشگری اروپا و آسیا و آفریقا. ما به شما جاذبه‌ها، رستوران‌ها، فرهنگ‌ها و هر زاویه جالب دیگری از دنیا رو معرفی میکنیم.

✈️ کاوش و ماجراجویی در سفرهای جذاب
🌄 دیدن جاذبه‌های دیدنی جهان
🍜 آشنایی با غذاها و رستوران‌های محلی
🛌 تجربه اقامت در بهترین هتل‌ها متناسب با هر بودجه‌ای

اگر به دنبال مکان جدید برای سفر بعدی‌تون هستید، پیج ما رو دنبال کنید و از دنیای گردشگری با ما لذت ببرید.

👉 [آدرس پیج]

سفر #گردشگری #سفر_به_دنیا #تجربه_سفر #پیج_گردشگری#پیج_سفر

متن تبلیغاتی املاک

میخوای خونه اجاره کنی؟ یا بخری؟ یا شاید میخوای خونه‌تو بفروشی. دیگه لازم نیست نگران باشی، چون ما توی [نام پیج] قدم به قدم با شما هستیم و شما رو به رویاتون نزدیک‌تر میکنیم.
با ما، خانه‌ی ایده‌آل شما در دسترس است. 🏡✨

#مشاور_املاک #فروش_ملک #خرید_خانه #پیج_مشاور_املاک

متن برای تبلیغ پیج پوشاک و لباس زنانه


✨ شیک، زیبا و مدرن! به دنیای جذاب مد و لباس زنانه خوش آمدید. 💃👗

🌟 بهترین و زیباترین لباس‌های زنانه مطابق با آخرین ترندهای روز

👠 از لباس‌های رسمی تا لباس‌های روزمره، هر چه که برای استایل شیک، نیاز دارید. مجموعه‌ای از طراحی‌های شیک و منحصر به فرد در انتظار شماست.

🌺 ما از بهترین مواد و با کیفیت ترین پارچه‌ها برای دوخت لباس‌هایمان استفاده می‌کنیم. طراحی‌های جذاب و متنوع، شما را در هر فصل به یک استایل بی‌نظیر می‌رسانند.

📲 ما را دنبال کنید، تا از جدیدترین تخفیفات و پیشنهادات ویژه ما باخبر شوید و استایل بی‌نظیر خود را ایجاد کنید.

#پوشاک_زنانه #لباس_زنانه #مد #استایل #شیک #زیبایی #فشن #فروشگاه_پوشاک #تخفیفات_پوشاک #شیک_پوش

متن تبلیغاتی پیج ورزشی

تا حالا شده یکیو ببینی و بگی کاش من هم اندامم اون شکلی بود؟ مطمئن باش که تو هم میتونی به چنین اندامی برسی.


🏋️‍♂️💪 به دنیای سلامتی و ورزش خوش آمدید! 🌟

🥦 سلامتی از غذا آغاز می‌شود. نکات تغذیه مفید و غذاهایی که به بدن شما انرژی و قدرت می‌بخشند، در این پیج در دسترس شماست.

🤸‍♂️ با پیج ورزشی {نام پیج} تمرینات ورزشی منظم، بهبود استقامت و افزایش توان بدنی را تجربه کنید. روزهای پرانرژی و سلامتی با ما شروع می‌شود.

🏅 ما به شما نکات و تکنیک‌های حرفه‌ای ورزشی را آموزش می‌دهیم تا بهترین نتیجه را از تمرینات خود بگیرید.

🔥 هم‌اکنون با ما همراه شوید و به رویای یک بدن سالم و پرانرژی دست پیدا کنید. همین حالا شروع کنید و باور کنید، بهترین نسخه از خودتان را پیدا خواهید کرد!

📲 پست‌های ما را دنبال کنید، نکات مفید را دریافت کنید و برای تغییر به سمت یک زندگی سالم و پرانرژی، با ما همراه شوید.

#ورزش #سلامتی #فیتنس #تمرینات #تغذیه_سالم #انرژی #بدن_سالم #زندگی_سالم #پرانرژی #ورزش_روزانه #پیج_ورزشی

متن تبلیغ فروش عسل


🍯 لحظات شیرین زندگی، با عسل [نام پیج] 🐝✨

🌼 از باغهایی در دل طبیعت، عسل طبیعی را برای شما به ارمغان آورده‌ایم. عسلی که از اصالت گل‌ها و گیاهان مختلف به دست می‌آید و طعم ویژه‌ای دارد که هرگز آن را تجربه نکرده اید.

📦 سفارش عسل طبیعی به صورت آنلاین. همین حالا سفارش دهید و طعم لذت را تجربه کنید.

👉 ما با افتخار در خدمت شما هستیم تا لذتی خاص و متفاوت از طعم عسل طبیعی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

#عسل #عسل_طبیعی #لذت #سلامتی #طعم #هدیه #سفارش_آنلاین_عسل

متن تبلیغاتی پیج غذا

🍽️اگر عاشق چشیدن طعم های جدید و لذیذ هستید به پیج ما خوش آمدید. 🌟

🥗 با بهترین مواد اولیه، خوشمزه ترین غذاها را برای شما فراهم می‌کنیم.

🎉 ما آماده‌ایم تا مراسمات شما را به یک تجربه خاص و متفاوت تبدیل کنیم. سفارش آنلاین، مراسمات خصوصی و مهمانی‌های شما را به یک مهمانی فراموش‌نشدنی تبدیل خواهیم کرد.

📲 هم‌اکنون با ما در تماس باشید، سفارش دهید یا میز رزرو کنید. ما آماده‌ایم تا تجربه شگفت‌انگیزی را برای شما به ارمغان بیاوریم. به رستوران ما سر بزنید و دنیایی از طعم و لذت را تجربه کنید.

#رستوران #غذا #سفارش_آنلاین #مراسمات #لذت #شگفتی #تجربه #طعم #رستوران_های_بزرگ

متن برای تبلیغ پیج هنری

🎨 [نام پیج]، هنر به روایت زیبایی 🎨

خوش آمدید به دنیایی از خلاقیت و زیبایی. در پیج هنری ما، هر روز با آثار جذاب و منحصر به فرد با شما هستیم. اینجا جایی است که هنرمندان برجسته و تازه‌کاران، آثار خود را به نمایش می‌گذارند و شما را در سفری به دنیای هنر همراه می‌سازند.

🖌️ نقاشی
📷 عکاسی
🎭 تئاتر
💃 رقص
🎶 موسیقی

عضویت در پیج هنری ما، برای شما به معنای همراهی با جوانب زیبای هنر و تجربه لحظاتی شگفت‌آور است. هر آثاری که در اینجا به اشتراک گذاشته می‌شود، از ذهن هنرمندان استخراج شده و با عشق و احساس به شما ارائه می‌شود.

هر نقاشی یک داستان دارد، هر عکس یک احساس، و هر نت موسیقی جادویی است از دل یک هنرمند. ما با افتخار شما را به دنیای هنر خود دعوت می‌کنیم.

🌟 جهت دیدن آثار بیشتر و پیوستن به جمع دوستداران هنر، پیج ما را دنبال کنید و از زیبایی هنر لذت ببرید.

👉 [آدرس پیج]

با تشکر از حمایت شما،
[نام پیج] – هنر به روایت زیبایی

متن برای تبلیغ پیج فروش کتاب
متن تبلیغاتی پیج کتاب اینستاگرام
نمونه متن برای معرفی پیج آموزش زبان انگلیسی
متن تبلیغاتی پیج آموزش زبان انگلیسی
نمونه متن آماده پیج مهاجرتی
متن تبلیغاتی مهاجرت اینستاگرام

نحوه استفاده از چت جی پی تی برای نوشتن متن تبلیغاتی در اینستاگرام

چت چی پی تی یکی از ابزارهای هوش مصنوعی است که میتواند ایده های جذابی برای نوشتن متن های یونیک و منحصر به فردی را به شما ارائه دهد. برای استفاده از این ابزار کافی است بعد از عضویت در آن، خواسته خود را تایپ کنید و پاسخ خود را مشاهده کنید!

وارد سایت چت جی پی تی شوید ثبت نام کنید و در باکس نمایش داده شده، دستور مورد نظر خود را تایپ کنید.

نوشتن متن تبلیغاتی با چت جی پی تی

به عنوان مثال: “متن تبلیغاتی در اینستاگرام درباره تخفیف های هیجان انگیز کیف و کفش بنویس.” سپس گزینه send را بزنید.

نوشتن متن تبلیغاتی با چتجیپیتی

حال میتوانید پاسخی که از این ابزار هوشمند دریافت کردید را مشاهده کنید. شگفت زده شدید؟ چرا که چت جی پی تی اغلب اصول و قوائد نوشتن متن تبلیغاتی را رعایت کرده و از هشتگ و ایموجی‌های درستی هم استفاده کرده است.. در صورتی که متن پیشنهادی توسط چت جی پی تی، متن دلخواه شما نبود میتوانید با انتخاب گزینه ای که در تصویر مشخص شده است از آن بخواهید تا متن دیگری به شما تحویل دهد. حتما متن را ویرایش کنید و لحن آنرا مطابق با برندتان اصلاح کنید.

چک لیست نهایی قبل از انتشار متن تبلیغاتی پیج اینستاگرام

قبل از نهایی کردن متون تبلیغاتی در کپشن، سؤالات زیر را در نظر بگیرید :

 • آیا کپشن شما آموزنده است؟ آیا اطلاعات یا جزئیاتی در مورد محصول، تبلیغات یا شرکت شما به طور کلی ارائه می دهد؟
 • آیا عنوان شما روی برند است؟ آیا کاربر می تواند بگوید که از لحن و سبک کلی شرکت شما پیروی می کند؟
 • آیا متن نوشته شده توسط شما تشویق کننده به یک اقدام است؟ آیا یک فراخوان واضح در انتهای متن وجود دارد که به کاربران بگوید چه کاری انجام دهند؟
 • آیا کپشن شما تمیز است؟ آیا کپشن از نظر زیبایی شناسی زیبا به نظر می رسد و از متن، ایموجی و یا هشتگ استفاده کرده‌اید؟
 • آیا عنوان شما الهام‌بخش است یا ارزش افزوده دارد؟ آیا کاربر چیز جدیدی از پست دریافت خواهد کرد؟ چیز جدید میتواند اطلاعات آموزنده جدید باشد یا فرصتی برای دریافت یک هدیه کد تخفیف.

در نهایت اگر پاسخ همه سوالات بالا را داشتید، متن تبلیغ پیج خود در اینستاگرام را منتشر کنید.

جمع بندی

بازاریابی در اینستاگرام همچنان یکی از بهترین کانال‌های فروش برای بسیاری از کسب و کارهای ایرانی است. متن تبلیغاتی در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد و به شما کمک می‌کند توجه بیشتری از مخاطبان را جلب کرده، آنان را به اقدام مدنظرتان تشویق کنید، مزایا، ویژگی‌ها و ارزش‌هایتان را به اشتراک بگذارید و با استفاده از هشتگ‌های مناسب طیف گسترده تری از مخاطبان را جذب کنید. توجه به متن تبلیغاتی و طراحی بنر در اینستاگرام اهمیت زیادی افزایش بازدهی تبلیغات در اینستاگرام دارد. اگر در زمینه نوشتن متن تبلیغاتی، استراتژی تبلیغات در اینستاگرام و طراحی بنرهای تبلیغاتی اینستاگرام نیاز به مشاوره دارید می‌توانید از خدمات گاو بنفش استفاده کنید. شما در مورد متن تبلیغاتی در اینستاگرام چه چالش‌هایی دارید؟ نظراتتان را برای ما بنویسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید به این مطالب هم علاقمند باشید

خدمات تبلیغ در اینستاگرام

با استفاده از خدمات تبلیغ اینستاگرام، میتونین توی چند روز تعداد فالوورهای پیجتون رو چند برابر کنین. پس همین الان دست به کار بشین

خدمات تبلیغ در تلگرام

بهترین زمان برای تبلیغ در تلگرام همین الانه. داشتن یک کانال تلگرام پربازدید میتونه اوضاع کسب و کارتون رو حسابی زیر و رو کنه