تبلیغات در اینستاگرام با بهترین قیمت و بازدهی بالا
از فالوور تا مشتری

تبلیغات در اینستاگرام

با تبلیغ حرفه‌ای در اینستاگرام می‌توانید به سرعت هزاران مشتری جدید
پیدا کنید. گاو بنفش رویای دیده شدن در اینستاگرام را برای شما به واقعیت تبدیل می‌کند.

تبلیغات-اینستاگرام

جـــــــادوی تبلیغات اینستاگرام

با وجود همه موانع، اینستاگرام هنوز جایگاهش را بین میلیون‌ها کاربر ایرانی حفظ کرده. این روزها تبلیغات در اینستاگرام، بهترین روش معرفی پیج اینستاگرام و کسب‌وکار شما به طیف وسیعی از مشتریان است. تجربه و خلاقیت تیم گاو بنفش در استفاده از انواع روش‌های تبلیغات در اینستاگرام، فروش شما را به حداکثر می‌رساند. گاو بنفش به عنوان یک شرکت تبلیغات اینستاگرام، سابقه اجرای چندین پروژه تبلیغاتی موفق در اینستاگرام را دارد.

انواع تبلیغات اینستاگرام

سیل مخاطبان

تبلیغات گسترده اینستاگرام

در روش تبلیغات گسترده‌ در اینستاگرام، استوری ، ریلز یا پُست تبلیغیِ شما همزمان توسط صدها پیج پربازدید در اینستاگرام منتشر می‌شود. این روش برای نتیجه‌گیری سریع و سرازیر شدن کاربران به پیج شما بسیار مناسب است. کاربر اینستاگرام چند بار تبلیغ شما را می‌بیند، کنجکاوی‌اش برانگیخته می‌شود و در نهایت به پیج اینستاگرام شما هدایت می‌شود. به عبارت دیگر برند یا محصول شما در ذهن مخاطب حک شده و بلافاصله باعث افزایش فالوور و بالا رفتن فروش شما می‌شود. تبلیغ گسترده این پتانسیل را دارد که یک برند گمنام را یک‌شبه به شهرت برساند اما ممکن است تأثیر موقتی باشد. تکرار تبلیغات گسترده یا ترکیب این روش با تبلیغ اینفلوئنسری یا بازدیدی، ترفندی است که فالوورها را به مشتری‌های وفادار تبدیل می‌کند.
تبلیغات-گسترده اینستاگرام
تبلیغات اینفلوئنسری
شما هم معروف می‌شوید

تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام

اینفلوئنسر یک شخصیت مشهور است که مخاطبان زیادی را تحت تأثیر سبک زندگی خودش قرار می‌دهد. تبلیغ یک محصول توسط اینفلوئنسر اینستاگرامی بدون شک خیلی آدم‌ها را به خرید آن محصول ترغیب می‌کند. تبلیغات اینفلوئنسری بر اساس نوع محصول به دو گروه متفاوت سپرده می‌شود:
  • بلاگر
  • واینر
بلاگرهای اینستاگرامی با نمایشی جذاب از سبک زندگیشان، فالوور جذب می‌کنند. بلاگرها با تبلیغ یک محصول و ارتباط دادن آن به یک سبک زندگی خاص، توانایی زیادی در ایجاد تصویری مثبت از آن محصول در ذهن مخاطب دارند.
واینرها افرادی هستن که با تولید محتوای طنز به جذب مخاطب می‌پردازند. واینرها تبلیغات را در همان قالب معمول پُست و استوری‌های خود، انجام می‌دهند و روی ناخودآگاه مخاطب تأثیر می‌گذارند. محبوبیت این شخصیت‌ها در افزایش فروش تاثیر فراوانی دارد.
حداکثر استفاده

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

در این روش هزینه‌ی تبلیغ شما بر اساس میزان بازدید استوری یا پُست تعیین می‌شود. به عنوان مثال اگر هزینه «هر هزار بازدید» در یک پیج مبلغ بیست هزارتومن باشد و ۵۰۰ هزار نفر استوری را مشاهده کنند، تبلیغ دهنده مبلغ ۲۰*۵۰ هزار تومان به پیج پرداخت می‌کند.
تبلیغات بازدیدی اینستاگرام بیشتر برای پیج‌های شناخته شده که به دنبال مشتری‌های جدید می‌گردند، مناسب است.
بسیاری از پیج‌ها به صورت دوره‌ای از تبلیغات بازدیدی استفاده می‌کنند تا برندشان را در حافظه مخاطب تثبیت کنند.
همچنین صفحات اینستاگرامی‌ای که قصد دارند جشنواره، رخداد (ایونت) و یا مسابقه‌ای برگزار کنند، از تبلیغات بازدیدی استفاده می‌کنند.
K ۰
K ۰
K ۰
K ۰
K ۰
K ۰
bazdidi4
bazdidi3
bazdidi2
bazdidi1
sherfarsii
K ۰
K ۰
سردرگم min

چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کنم؟

فالوور‌های کمی دارید
فاصله‌ با رقبا زیاد شده
نرخ تعامل پایین است
سرنخ فروش کم شده
پیجتان دیده نمی‌شود
وقت کافی ندارید

سفارش تبلیغات در اینستاگرام

اگر قصد تبلیغ در اینستاگرام را دارید، می‌توانید در ۴ مرحله به هدف دلخواهتان برسید

دریافت اطلاعات پیج اینستا

گاو بنفش اول اطلاعاتی درباره‌ی کسب‌وکار شما دریافت می‌کند تا با هویت محصول و خدمات شما آشنا شود.

ارزیابی و بررسی اطلاعات

بعد در این مرحله اطلاعات پروژه بررسی شده و راه‌حلی مطمئن با حداقل هزینه ممکن، به شما پیشنهاد داده می‌شود.

طراحی بنر و اجرای تبلیغ

بعد از نهایی شدن راه‌حل، تیم طراحی گاو بنفش وارد عمل شده و با زمان‌بندی مناسب، پروژه را به مرحله اجرا درمی‌آورد.

ارائه گزارش کار

گاو بنفش بعد از اجرای پروژه، گزارش کاملی از نتایجِ به دست آمده، از میزان جذب مخاطب گرفته تا قیمت هر فالوور به شما ارائه می‌دهد.
بنر تبلیغاتی اینستاگرام

طراحی سناریوی تبلیغات در اینستاگرام

با سرویس اختصاصی طراحی سناریو و بنر تبلیغاتی اینستاگرام خیال شما از بابت محتوا و کیفیت تبلیغ در اینستاگرام راحت می‌شود. تیم طراحی گاو بنفش بر اساس محصول و هویت کسب‌وکار شما، سناریو یا بنر خلاقانه‌‌ای را طراحی و در زمان مناسب منتشر می‌کند.

تبلیغات اسلایدی اینستاگرام

در تبلیغ اسلایدی، سناریو توسط چند عکس مرتبط با هم نمایش داده می‌شود. گاو بنفش با بنر و سناریوی جذاب، مخاطب را به بازدید از پیج شما و فالو کردن آن هدایت می‌کند.

تبلیغات ویدئویی اینستاگرام

در روش ویدئویی، سناریو در یک ویدئوی تبلیغاتی خلاقانه و حرفه‌ای بیان می‌شود. تیم گاو بنفش با شناخت عمیقی که از مخاطب اینستاگرام دارد، سناریو را طراحی و ویدئوی متناسب و جذاب را تولید می‌کند.

تبلیغات بازیگری اینستاگرام

با یک ویدئوی تبلیغاتی اورجینال با حضور بازیگران حرفه‌ای، می‌توانید از رقبا سبقت بگیرید. گاو بنفش با طراحی سناریوی خلاقانه و انتخاب بازیگر و تولید حرفه‌ای، برای شما این فاصله با رقبا را ایجاد می‌کند.

نمونه کارهای تبلیغات در اینستاگرام

ندا گلد

شروع با

۵K

حالا

۵۱K

شیک دوخت

شروع با

۰

حالا

۲۳۹K

حسین عظیمی

شروع با

۱.۲M

حالا

۱.۵M

sinabtc

شروع با

۳۳۰k

حالا

۶۰۹k

قیمت تبلیغات در اینستاگرام

در زیر میتوانید هزینه تبلیغات اینستاگرامی در چند پیج تبلیغاتی را به عنوان نمونه ملاحظه کنید. برای مشاهده لیست قیمت تبلیغات در اینستاگرام روی دکمه زیر کلیک کنید.

@cook.mag
حوزه فعالیت

آشپزی

تعداد فالوئر

۵M

هزینه تقریبی

پست از ۵ میلیون
استوری از ۱۸۰۰

cookmag
@irankhodropricee
حوزه فعالیت

خودرو

تعداد فالوئر

۱M

هزینه تقریبی

پست از ۸۵۰ هزار
استوری از ۷۰۰ هزار

irankhodro-price
حوزه فعالیت

بهداشت و زیبایی

تعداد فالوئر

۱.۱M

هزینه تقریبی

پست از ۱ میلیون - ریلز از ۱۵۰۰
استوری از ۳۵۰ هزار

banovaneh
@radiokoob
حوزه فعالیت

احساسات

تعداد فالوئر

۸۳۲K

هزینه تقریبی

پست از ۷۴۰ هزار - ریلز از ۸۴۰
استوری از ۵۰۰ هزار

radiokoob
@sherfarsii
حوزه فعالیت

احساسات

تعداد فالوئر

۱.۱M

هزینه تقریبی

پست از ۹۵۰ هزار
استوری از ۳۰۰ هزار

sherfarsii
@sherko_psychology
حوزه فعالیت

روانشانسی

تعداد فالوئر

۱.۳M

هزینه تقریبی

پست از ۱ میلیون
استوری از ۶۰۰ هزار

sherko-psychology
geld_24@
حوزه فعالیت

اقتصاد

تعداد فالوئر

۱.۱M

هزینه تقریبی

پست از ۹۵۰ هزار
استوری از ۷۰۰ هزار

geld24
ancient_fact1@
حوزه فعالیت

تاریخی

تعداد فالوئر

۱.۱M

هزینه تقریبی

پست از ۶۵۰ هزار
ریلز از ۷۰۰ هزار

ancient-fact
zhesteaks_org@
حوزه فعالیت

عکاسی

تعداد فالوئر

۴۹۵K

هزینه تقریبی

پست از ۵۰۰ هزار
استوری از ۳۶۰ هزار

zhesteaks-org
lovemood.ir@
حوزه فعالیت

احساسی

تعداد فالوئر

۷۶۱K

هزینه تقریبی

پست و ریلز از ۵۰۰ هزار
استوری از ۲۵۰ هزار

lovemood

پاسخ به رایج‌ترین پرسش‌ها درباره تبلیغ در اینستاگرام

پرسش‌های رایج

تبلیغات در اینستاگرام باعث می‌شود تعداد زیادی از آدم‌ها کسب‌وکار شما را ببینند و همین منجر به افزایش تعداد فالوورهای پیج و فروش بیشتر می‌شود. مخاطب بیشتر باعث گسترش و پیشرفت کسب‌وکار و افزایش درآمد می‌شود. پیج‌های میلیونی و چندصدکایی در اینستاگرام هر روز مشغول تبلیغات هستند و این قابلیت را دارند که هزاران فالوور جدید برایتان جذب و درآمدتان را چند برابر کنند.

برای اینکه تبلیغ در اینستاگرام تأثیر داشته باشد، باید پیجتان حداقل ۱۰۰۰ فالوور داشته باشد. اگر مشتری کمتر از این تعداد فالوور داشته باشد، گاو بنفش استراتژی دیگری برای شروع تبلیغات در نظر می‌گیرد. یادتان باشد که یک پیج آماده، باید حداقل شش پُست در صفحه‌اش داشته باشد.

میزان جذب فالوور به موارد زیادی بستگی دارد. کیفیت بنر تبلیغاتی شما، محبوبیت و محتوای پیج و استمرار در تبلیغات تعیین می‌کند که چقد فالوور جذب می‌کنید. با کمک گاو بنفش می‌توانید مطمئن باشید که تعداد زیادی فالوور واقعی جذب می‌کنید.

بله. هم به صورت اسلایدی، هم داستانی و هم ویدئویی. 

تعداد تبلیغ به هدف شما بستگی دارد. اینکه در چه مدت می‌خواهید چند تا فالوور جذب کنید. برای موفقیت در اینستاگرام باید روزانه، هفتگی یا ماهانه تبلیغ داشته باشید. گاو بنفش با توجه به شرایط و بودجه‌ی شما، تقویم تبلیغاتی شما را طراحی می‌کند.

این مورد هم به استراتژی شما بستگی دارد. اگر به دنبال افزایش فالوور هستید، پیج را ببندید. اگر به دنبال تعامل و دایرکت بیشتر هستید، پیج را باز نگه دارید.

ما با این کار ریسک و هزینه‌ی شما را کاهش می‌دهیم. اول با مبلغ کمی از بودجه شما، تست تبلیغات را انجام می‌دهیم تا هم واکنش کاربران را ببینیم، هم ببینیم هر فالوور برای شما چقدر هزینه داشته. در این صورت می‌توانیم به یک بنر موفق برسیم و هزینه‌ی تبلیغات شما را هم تا جای ممکن کم کنیم.

بستگی به نوع پیج و کسب‌وکار شما دارد. گاو بنفش با تحلیل همیشگی فضای اینستاگرام و وضعیت شما، بهترین تصمیم را در این خصوص می‌گیرد.

حداقل بودجه برای شروع تبلیغات حدود ۵ میلیون تومان است. اگر کمتر ۵ میلیون تومان در ماه بودجه برای تبلیغات دارید، پیشنهاد می‌کنیم خودتان روش‌ها و ترفندهای تبلیغات را آموزش ببینید تا بتوانید با بودجه کم پیجتان را رشد بدهید. دوره آموزشی تبلیغاتِ گاو بنفش برای شروع با بودجه کم بهترین گزینه‌ است.

بنر اینستاگرام در واقع محتوای تبلیغاتی منتشر شده در اینستاگرام است. منظور از بنر تبلیغاتی همان آگهی یا سناریوی تبلیغاتی شماست که به صورت استوری، پُست یا ریلز باید ساخته شود. طراحی بنر تبلیغاتی مهم‌ترین عامل در جذب فالوور برای شماست.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

همین حالا تبلیغات اینستاگرام را شروع کنید

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند