تبلیغات گسترده اینستاگرام چیست و چه مزایایی دارد؟

تبلیغات گسترده اینستاگرام چیست و چه مزایایی دارد؟

فهرست مطالب

با گسترش و توسعه کسب و کارهای آنلاین، روش‌های بازاریابی دیجیتال یا به عبارتی دیجیتال مارکتینگ جایگزین تبلیغات سنتی شده است. با توجه به حضور بیش از ۵۰ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام، تبلیغ در اینستاگرام بعنوان یکی از روش‌های موثر تبلیغاتی در ایران در نظر گرفته می‌شود.

تبلیغ در اینستاگرام روش‌های مختلفی (بلاگری، اینفلوئنسری، گسترده و بازدیدی) دارد. در تبلیغات گسترده اینستاگرام، خدمات یا محصول شما بصورت انبوه در پیج‌های تبلیغاتی منتشر شده و توسط طیف گسترده‌ای از مخاطبان دیده می‌شود. تبلیغات گسترده اینستاگرام به عنوان یک ابزار قدرتمند برای برندسازی، افزایش بازدید پیج، بالا بردن تعداد فالوور پیج و افزایش فروش شناخته می‌شود و مزایای بسیاری در مقایسه با تبلیغات بلاگری و اینفلوئنسری در اینستاگرام دارد.

در این مقاله خواهیم گفت که تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟ تبلیغات بازدیدی اینستاگرام یعنی چه؟ و در مورد انواع تبلیغات گسترده اینستاگرام بصورت پست و استوری صحبت خواهیم کرد. نکات مهم برای موفقیت تبلیغات گسترده و بازدیدی در اینستاگرام را خواهیم گفت و در مورد هزینه‌های تبلیغات بصورت گسترده در پیج‌های اینستاگرامی توضیح خواهیم داد. اگر به دنبال افزایش تعداد فالوور و بالا بردن فروش پیج اینستا بوسیله انجام تبلیغات گسترده اینستاگرامی هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تبلیغات گسترده و بازدیدی در اینستاگرام چیست؟

تبلیغات گسترده اینستاگرام یکی از روش‌های تبلیغ پیج در اینستاگرام است که در آن استوری، ریلز یا پست تبلیغاتی شما بصورت همزمان در چندین پیج تبلیغاتی، منتشر شده و افراد زیادی از پست، استوری یا ریلز تبلیغاتی شما بازدید خواهند کرد. دیده شدن تبلیغات شما توسط فالوورهای پیج‌های تبلیغاتی منجر به افزایش بازدید پیج، افزایش فالوور و افزایش فروش و درآمد بیشتر خواهد شد.

در تبلیغات گسترده اینستاگرام تبلیغ شما به مدت محدود (معمولا ۲۴ ساعت) در پیج تبلیغاتی نمایش داده خواهد شد و پس از آن از پیج‌های تبلیغاتی حذف می‌شود.

در تبلیغات گسترده اینستاگرام، پیج‌های دارای بالای ۲۰۰ کا فالوور، شاخص و شناخته شده بصورت تعرفه‌‌ی ثابت و پیج‌های عمومی و کمتر شناخته شده به ازای هر هزار بازدید (ایمپرشن) هزینه دریافت می‌کنند. اگر نحوه پرداخت بر اساس بازدید باشد به این روش تبلیغاتی تبلیغات بازدیدی گفته می‌شود.

تبلیغات بازدیدی در واقع خود زیرشاخه‌ای از تبلیغات گسترده در اینستاگرام است و تنها در نحوه پرداخت هزینه تبلیغات تفاوت دارد. اگر در تبلیغات گسترده اینستاگرامی پرداخت هزینه بر اساس میزان بازدید تبلیغات باشد به آن تبلیغات بازدیدی اینستاگرام گفته می‌شود. در تبلیغات بازدیدی شما به ازای هر هزار بازدید از محتوای تبلیغاتی، هزینه پرداخت می‌کنید.

CPM مخفف (Cost Per Mile) به معنای هزینه به ازای هر هزار بازدید است. بازدید تبلیغات در اینستاگرام بر اساس تعداد ایمپرشن (Impression) پست یا استوری مشخص میشود. ایمپرشن در واقع تعداد دفعاتی است که یک پست یا استوری در اینستاگرام دیده می‌شود.

اینفوگرافی تبلیغات گسترده اینستاگرام چیست و چه ارتباطی با تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام دارد؟

از مزایای تبلیغات گسترده اینستا، امکان انتخاب پیج‌‌های تبلیغاتی و تصمیم گیری با توجه به مخاطبان پیج اینستاگرامی و انجام تبلیغات بصورت هدفمند میباشد.

انتخاب بهترین پیج‌های تبلیغاتی اینستاگرام، ارتباط با ادمین‌های پیج و تصمیم گیری در مورد نوع محتوای تبلیغاتی (پست، استوری، ریلز) را می‌توانید خودتان مدیریت کنید و یا از یک شرکت تبلیغات در اینستاگرام کمک بگیرید.

در تبلیغات گسترده اینستاگرامی امکان انتشار محتوا بصورت عکس، ویدیو و اسلاید در قالب استوری، پست و ریلز اینستاگرام را دارید. در مورد تفاوت‌های تبلیغ بصورت استوری و تبلیغ بصورت پست و ریلز و مزایای هریک در ادامه صحبت خواهیم کرد.

تبلیغات گسترده اینستاگرام به صورت پست به چه صورت است؟

اگر ویدئو، عکس و یا پست اسلایدی به صورت پست در پیج تبلیغ کننده اینستاگرام انتشار داده شود به آن تبلیغات گسترده به صورت پست گفته می‌شود. محتوای تبلیغاتی در تبلیغ گسترده بصورت پست می‌تواند یک عکس، چند عکس (پست اسلایدی یا کاروسلی) یا ویدیو باشد. این ویدیو میتواند یک ویدیو باشد که بصورت پست منتشر شده و یا یک ریلز باشد که در قسمت پست‌های پیج تبلیغاتی هم منتشر شده است.

در زیر یک نمونه تبلیغ اجرا شده بصورت پست را در دو پیج عمومی مختلف می‌بینید:

فاکتورهای مهم در موفقیت تبلیغات گسترده بصورت پست به شرح زیر است:

 1. نوشتن کپشن جذاب و مناسب
 2. انتخاب هشتگ‌های مناسب
 3. طراحی مناسب بنر اینستاگرام
 4. انتخاب درست نوع محتوا (پست یا ویدیو)
 5. انتخاب درست زمان اجرای تبلیغات اینستاگرامی
 6. انتخاب درست پیج‌های تبلیغاتی با توجه به مخاطبین هدف

تبلیغات گسترده اینستاگرام به صورت استوری

تبلیغات گسترده به صورت استوری از دیگر روش‌های تبلیغاتی گسترده در اینستاگرام است. در این روش استوری تبلیغاتی (تصاویر یا ویدئو های کوتاه ۱۵ ثانیه ای) با متن های منحصربه فرد در پیج تبلیغ کننده بصورت استوری انتشار داده می‌شود. به دلیل نرخ مشارکت و تعامل بالای استوری تبلیغات به روش استوری به مراتب تاثیر گذارتر از تبلیغات به روش پست (اسلایدی و عکس) است. بدلیل امکان استفاده از لینک و قابلیت منشن کردن، تبلیغات استوری برای بسیاری از کسب و کارها مناسب است.

در تصویر زیر یک استوری تبلیغاتی منتشر شده در یک پیج عمومی را ملاحظه می‌کنید.

موفقیت تبلیغات گسترده بصورت استوری وابسته به موارد زیادی است که در ادامه ذکر شده است:

 • انتخاب نوع محتوای استوری تبلیغاتی (عکس یا ویدیو)
 • زمان انتشار استوری تبلیغاتی
 • نحوه نگارش فراخوانی به اقدام در استوری (CTA)
 • طراحی صحیح بنر اینستاگرامی
 • انتخاب درست پیج‌های تبلیغاتی

تبلیغات گسترده اینستاگرام بصورت ریلز

ریلز اینستاگرام در حال حاضر بهترین نوع محتوا در اینستاگرام برای انتشار محتوای تبلیغاتی است و باتوجه به امکان استفاده از قالب‌های محتوایی، میم‌های مجازی و موزیک‌های ترند در شبکه‌های اجتماعی، قابلیت وایرال شدن بالایی دارد. اگر نمیدانید ریلز اینستاگرام چیست و چطور در اینستاگرام می‌توان ریلز ساخت و از موزیک‌‎های آن استفاده کرد به مقاله «ریلز اینستاگرام چیست؟» مراجعه کنید.

در تبلیغات گسترده اینستا بصورت ریلز محتوای شما در قالب ویدیوی حداکثر ۹۰ ثانیه‌ای در پیچ تبلیغاتی منتشر می‌شود. پیج‌های تبلیغاتی علاوه بر انتشار محتوا بصورت ریلز، ریلز تبلیغاتی را به مدت ۲۴ ساعت در فید اینستاگرام بصورت پست هم به نمایش می‌گذارند. پس در صورت انجام تبلیغات بصورت ریلز، ریلز شما در قسمت پست های پیج تبلیغاتی هم قرار می‌گیرد.

موفقیت تبلیغات بصورت ریلز به موارد زیر بستگی دارد:

 • طراحی درست بنر ویدیویی برای ریلز
 • استفاده از هشتگ‌های درست در کپشن
 • نگارش مناسب کپشن و دعوت کاربر به اقدام مطلوب (فالو، تماس، بازدید از پیج)
 • خلاقیت در استفاده از قالب و موزیک‌های ترند در اینستاگرام
 • طراحی مناسب عکس کاور ریلز

تبلیغات گسترده بصورت پست بهتر است یا استوری یا ریلز؟

اگر به فکر انجام تبلیغات گسترده اینستاگرامی هستید ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که، تبلیغات گسترده بصورت پست بهتر است یا استوری یا ریلز؟ بازدهی تبلیغات بصورت استوری بیشتر است یا پست؟ پاسخ این سوال به موارد زیادی بستگی دارد که در ادامه به ذکر برخی می‌پردازیم:

 • باتوجه به امکان قراردادن لینک در استوری‌ها اینستاگرام در این روش تبلیغاتی این امکان را دارید که بازدیدکنندگان را به وبسایت خود هدایت کنید و یا با منشن کردن پیجتان بازدیدکنندگان را به پیجتان بکشانید و فالوورهایتان را افزایش دهید. درصورتی که هدف شما از انجام تبلیغ، هدایت کاربران به سایت است، به دلیل قابلیت اضافه کردن لینک در استوری، تبلیغات به صورت استوری برای کسب و کار شما پیشنهاد می‌شود.
 • استوری های اینستاگرام در بالای فید قرار میگیرند و در مقایسه با پست بهتر و بیشتر دیده می‌شوند.
 • مورد دیگر این است که ممکن است آمار تعامل کاربران در برخی از پیج های تبلیغاتی در استوری بهتر از پست و ریلز باشد. بنابراین بهتر است که تبلیغ در برخی از پیج‌ها به صورت استوری انجام شود. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید یک مشاور تبلیغات اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند.
 • نکته آخر تفاوت در نحوه محاسبه ایمپرشن در استوری و پست اینستاگرام است. ایمپرشن در پست اینستاگرام حتی بدون تعامل کاربر هم محاسبه میشود، اما در استوری اینطور نیست و حتما باید کاربر با استوری تعامل کند. پس شاید پرداخت هزینه تبلیغات گسترده بصورت بازدیدی در استوری منطقی‌تر باشد، چون شما به ازای بازدیدهایی که منجر به تعامل شده‌اند پرداخت هزینه خواهید داشت.
 • در تبلیغات بصورت ریلز بنر تبلیغاتی شما در قسمت پست‌های پیج (فید اینستاگرام) هم منتشر میشود. پس میتوان گفت با یک تیر دو نشان زده‌اید.

در نهایت تصمیم گیری درباره نحوه اجرای تبلیغات در اینستاگرام و موفقیت آن بستگی به فاکتورهای زیادی (نوع محتوا، انتخاب پیج، زمان انتشار، مخاطب تبلیغات، هدف از تبلیغات و بودجه تبلیغاتی) دارد و برای اجرای یک کمپین اینستاگرامی موفق باید موارد زیادی را در نظر بگیرید.

برای اطمینان از موفقیت در تبلیغات، شما می‌توانید از تجربه و تخصص یک آژانس تبلیغاتی اینستاگرام بهره‌مند شوید. آژانس گاو بنفش به عنوان یک شرکت تبلیغات در اینستاگرام تجربه چند ساله در اجرای ده‌ها کمپین موفق تبلیغات در اینستاگرام را دارد و افتخار دارد یاریگر شما در اجرای تبلیغات گسترده اینستاگرامی باشد.

مزایای تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟

تبلیغات گسترده در اینستاگرام مزایای زیادی دارد که در ادامه به چند نمونه اشاره خواهیم کرد:

 • انتشار تبلیغ بصورت همزمان در چندین پیج و صرفه جویی در زمان: بسیاری از پیج‌ها پاسخگویی سریع ندارند و هماهنگی با پیج‌های مختلف بصورت تکی امری زمانبر است. شما با استفاده از خدمات تبلیغ گسترده اینستاگرام، یک محتوا را بصورت همزمان در چندین پیج اینستاگرامی منتشر می‌کنید و زمان کمتری را صرف مدیریت کمپین تبلیغاتی صرف می‌کنید.
 • جلوگیری از هدر رفت بودجه تبلیغاتی: تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام گزینه به صرفه و عالی برای بسیاری از پیج های فعال در اینستاگرام است. از این جهت که شما به نسبت تعداد بازدید از پست یا استوری تبلیغاتی خود، هزینه پرداخت خواهید کرد.
 • مناسب برای پیج های تازه تاسیس: پیشنهاد ما استفاده از تبلیغات گسترده برای پیج‌ها نوپاست. شما در این روش تبلیغاتی می‌توانید فالوورهای زیادی را جذب کنید و برای رسیدن به اهداف اولیه نظیر جذب هزار فالوور اول، ۱۰ کا فالوور و گسترش مخاطبان و برندسازی از این روش استفاده کنید. هزینه تبلیغات بازدیدی در ابتدای رشد پیج نسبت به تبلیغات بلاگری و اینفلوئنسری مناسبتر است و این امکان برای صاحبان مشاغل فراهم است که به نسبت بودجه ای که برای تبلیغات درنظر گرفته اند، تبلیغات انجام دهند و پیج خود را گسترش دهند.
 • جذب فالوور واقعی: شمار در تبلیغات بازدیدی این امکان را دارید تا پست یا استوری تبلیغاتی را در پیج‌های مختلف و مناسب بر اساس مخاطبانتان انتخاب کنید. بدین ترتیب این امکان را دارید تا فالوورهای با کیفیت و مناسب جذب کنید. پیج‌های تبلیغاتی پیشنهادی در آژانس گاو بنفش کیفیت فالوور خوبی دارند و هزینه جذب فالوور شما را کاهش می‌دهند.
 • دسترسی به طیف گسترده از مخاطبان: بسیاری از پیج‌های تبلیغاتی طیف گسترده ای از مخاطبان را دارند. تبلیغات گسترده این امکان را به شما می‌دهد تا خدمات و محصولاتتان را به طیف گسترده‌ای از مخاطبان معرفی کنید.

هزینه تبلیغات گسترده بصورت تعرفه‌ای چقدر است؟

همانطور که گفتیم در تبلیغات گسترده پیج‌های دارای فالوور بالا (بالای ۲۰۰کا)، شاخص و شناخته شده تنها بصورت تعرفه ثابت اقدام به دریافت هزینه بابت انتشار محتوای تبلیغاتی (پست، استوری و ریلز) می‌کنند. تعرفه انتشار پست و ریلز در چند پیج در جدول زیر ذکر شده است:

ردیفایدی پیج تبلیغاتی در اینستاگرامتعداد فالوورهزینه تبلیغات بصورت پست یا ریلز
۱dastan.__.roman۲۳.۳k۲۰۰ هزار تومان
۲ham_delii_۳۳.۵k۲۰۰ هزار تومان
۳mahsan.neveshte۷۶.۳k۲۰۰ هزار تومان
۴storii.mahsan۲۵۴k۳۵۰ هزار تومان
۵balutaam۱۹۴k۲۰۰ هزار تومان
۶novel._parisa۱۳۵k۲۵۰ هزار تومان
۷parisa._novel۱۹۱k۵۰۰ هزار تومان
۸cilip_danestani۶۲.۸k۳۰۰ هزار تومان
۹nazli_xaniim۳۶.۳k۲۰۰ هزار تومان
۱۰hiden.mag۷۱۸K۷۰۰ هزار تومان
۱۱iranfoodcourt ۱M۷۵۰ هزار تومن
۱۲signal.pedia۱.۱M۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
۱۳X.UFO۷۲۲K۸۰۰ هزار تومان
۱۴fact_tino۵۲۶K۴۰۰ هزار تومان
۱۵sherfarsii۱.۴M۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
۱۶mechaicbash۸۸۸K۵۵۰ هزار تومان
۱۷hooshine.ir۱.۵M۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
۱۸ashrafsoltani1348۱.۵M۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
۱۹majaleye_khanedari۱.۲M۹۰۰ هزار تومان
۲۰diamonds.mag۱.۱M۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
۲۱jahan.tourism۴۱۹K۷۵۰ هزار تومان
جدول تعرفه تبلیغات گسترده در اینستاگرام بصورت پست و ریلز در سال ۱۴۰۳

در جدول زیر تعرفه تبلیغات گسترده بصورت تعرفه‌ای در استوری ذکر شده است:

ردیفایدی پیجتعداد فالوورتعرفه تک استوری
۱X.UFO۷۲۲K۴۰۰ هزار تومان
۲wonder_factss۴۴۰K۴۰۰ هزار تومان
۳tarikh.parsi۱M۷۰۰ هزار تومان
۴lmdb.tv۱.۳M۶۰۰ هزار تومان
۵cart00nchi۱.۷M۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
۶Muzic.toop۱.۲M۱ میلیون تومان
۷Musicfars.ir۱M۱ میلیون تومان
۸Music_toop.ir۲.۵M۱ میلیون تومان
۹Irankhodro_signup۴۳۵K۵۰۰ هزار تومان
۱۰digi_tweet۳۴۲K۱ میلیون تومان
۱۱anciient_historyyy۸۳۳K۷۵۰ هزار تومان
جدول تعرفه تبلیغات گسترده بصورت استوری در برخی از پیج‌های اینستاگرام در سال ۱۴۰۳

لازم بذکر است تعداد پیج‌های تبلیغاتی بسیار بیشتر از موارد ذکر شده در جدول بالاست. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه تبلیغات در اینستاگرام به روش‌های مختلف مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

هزینه تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام چطور محاسبه می‌شود؟

نکته مهمی که تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام را به به‌صرفه ترین نوع تبلیغات در اینستاگرام تبدیل کرده است تعرفه ثابت آن است و پرداخت هزینه به ازای هر هزار بازدید است.

هزینه تبلیغات بازدیدی بصورت استوری و پست در اینستاگرام در پیج‌های عمومی ۱۰ الی ۱۵ هزارتومان برای هر هزار بازدید و در پیج‌های برند ۱۵ الی ۲۰ هزارتومان برای هر هزار بازدید در سال ۱۴۰۳ است.

فرقی نمی‌کند که پیج تبلیغ‌کننده، ۲۰ کا فالوور داشته باشد یا ۱۰۰ هزار فالوور بلکه نکته ای که اهمیت دارد تعداد بازدید از پست، ریلز یا استوری تبلیغاتی (بنر تبلیغاتی) شماست.

در این روش تبلیغاتی، شما چند پیج را برای انتشار تبلیغات انتخاب می‌کنید و بر اساس میزان بازدید پرداخت هزینه خواهید داشت. البته باید گفت که در تبلیغات بازدیدی غالبا امکان تبلیغ در پیج‌های زیر ۲۰۰ کا دنبال کننده را دارید.

در بخش بعدی در مورد نحوه محاسبه بازدید در تبلیغات پست، استوری و ریلز صحبت خواهیم کرد.

میزان بازدید در تبلیغات گسترده بصورت بازدیدی چگونه مشخص می‌شود؟

 • نحوه محاسبه تعداد بازدید در تبلیغات بازدیدی استوری اینستاگرام: دفعات بازدید یا ایمپرشن (impression) در استوری‌های اینستاگرام بر اساس تعداد دفعات نمایش یک استوری به کاربران محاسبه می‌شود. تعداد ایمپرشن در استوری تنها در زمانی محاسبه میشود که کاربر با استوری تعامل داشته باشد. در صورت رد شدن از استوری تعداد بازدید محاسبه نمیشود. اگر یک کاربر ۳ بار از استوری بازدید کند و با آن تعامل داشته باشد، ۳ بازدید برای او محاسبه می‌شود. این آمار از قسمت اینسایت پیج اینستاگرام در دسترس ادمین پیج اینستاگرام است و بعد از اجرای تبلیغات در اختیار سفارش دهنده تبلیغات قرار می‌گیرد.
 • نحوه محاسبه تعداد بازدید در تبلیغات بازدیدی پست اینستاگرام: نحوه محاسبه دفعات بازدید در پست‌های اینستاگرام مشابه استوری‌های اینستاگرام است. اینستاگرام تعداد دفعات نمایش پست به کاربران را محاسبه می‌کند. این شامل کاربران جدید و کاربرانی است که برای بار چندم پست را مشاهده می‌کنند. تنها تفاوت نحوه محاسبه بازدید در پست و استوری بدین صورت است که در پست‌ها حتی اگر کاربر تعاملی نداشته باشد هم به تعداد بازدید افزوده می‌شود اما در استوری تعامل کاربر برای اضافه شدن به ایمپرشن لازم است.

در دو تصویر زیر اسکرین شات قسمت اینسایت اینستاگرام و نحوه مشاهده میزان بازدید پست و استوری تبلیغاتی نمایش داده شده است. پیج‌های تبلیغاتی حرفه‌ای که پاسخگویی خوبی دارند، پس از انجام تبلیغات بازدیدی و گسترده اسکرین شات میزان بازدید را در اختیار مشتریانشان قرار می‌دهند.

مراحل اجرای تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟

برای موفقیت در تبلیغات گسترده و بازدیدی اینستاگرام باید مراحل زیر را طی کنید:

۱-تعیین هدف از اجرای تبلیغات: در ابتدا تعیین کنید که قصد شما از اجرای تبلیغات بازدیدی چیست؟ آیا میخواهید بازدید از پیج خود را افزایش دهید؟ فالوور جذب کنید و یا محصول خود را به فروش برسانید؟ میانگین سنی مخاطبین پیج شما چقدر است؟ دنبال کنندگان شما بیشتر خانم ها هستند یا آقایان؟ پاسخ به این سوالات به شما در اتخاذ تصمیمات درست و داشتن انتظارات واقعی از خروجی تبلیغات کمک خواهد کرد.

۲-انتخاب پیج‌های تبلیغاتی مناسب: می‌توان گفت که انتخاب درست پیج‌های تبلیغاتی مهمترین بخش از اجرای تبلیغات گسترده است. چرا که اگر دموگرافی، ویژگی‌ها، سلایق و علایق مخاطبین شما با پیج‌های تبلیغ‌کننده یکسان نباشد تبلیغات بازدیدی شما موفقیت آمیر نخواهد بود.

۳-طراحی درست بنر تبلیغاتی اینستاگرام: بنر اینستاگرام همان محتوای تبلیغاتی منتشر شده بصورت پست، استوری در پیج‌های تبلیغاتی است. بنر اینستاگرام بصورت استوری باشد یا پست؟ در بنر اینستاگرامی بصورت استوری چه مواردی ذکر شود؟ پست اسلایدی یا ویدیویی کدامیک برای پیج شما بهتر است؟ همه این موارد در طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام در تبلیغات بازدیدی مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه طراحی بنر اینستاگرامی و نکات مهم در آن مقاله راهنمای طراحی بنر اینستاگرامی در وبلاگ گاو بنفش را مطالعه کنید.

۴-تصمیم گیری درباره لینک‌ها و دعوت به اقدام در تبلیغ: تبلیغات بازدیدی معمولاً حاوی لینک‌هایی هستند که کاربران را به وب‌سایت، صفحه محصول یا سایر منابع مرتبط با تبلیغات هدایت می‌کنند. این لینک‌ها به کاربران امکان بازدید از صفحه هدف را می‌دهند.باید در انتخاب کلمات و اقدامات مطلوبتان تصمیم گیری کنید.

۵-استفاده هشتگ‌های درست: استفاده از تگ‌ها و هشتگ‌های مرتبط با موضوع محتوا، به دسته بندی درست و گردآوری مخاطبان متناسب با محتوا کمک می‌کند. سعی کنید از هشتگ های مرتبط استفاده کنید همچنین توصیه میشود که تعداد هشتگ های پست بین ۸ تا ۱۰ عدد باشد. اگر در انتخاب هشتگ مشکل دارید می‌توانید مقاله نحوه انتخاب هشتگ در اینستاگرام را مطالعه کنید.

۶-تحلیل نتایج: تبلیغ‌کنندگان می‌توانند با استفاده از ابزارهای تحلیل اینستاگرام، بازدهی تبلیغات خود را اندازه‌گیری کرده و نتایج کمپین‌های تبلیغاتی را تجزیه و تحلیل کنند. بهتر است خروجی تبلیغات را ارزیابی کنید و ببینید باتوجه به بودجه تبلیغاتی چقدر فالوور جذب کردید و جذب هر فالوور چقدر برای شما هزینه داشته است؟ چقدر بازدید داشتید؟ عملکرد هشتگها چطور بود و آیا می‌توانید در کمپین‌های تبلیغاتی از این اطلاعات برای بهبود عملکردتان استفاده کنید.

ما در آژانس تبلیغاتی گاو بنفش با تجزیه و تحلیل خروجی تبلیغات بازدیدی و موارد ذکر شده، سعی داریم تا از اطلاعات بدست آمده برای بهبود بازدهی تبلیغات مشتریان در بلندمدت استفاده کنیم.

جمع‌بندی

تبلیغات گسترده و تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام فرصت بی نظیری برای افزایش تعداد بازدید و بهبود تعاملات است. هزاران پیج تبلیغاتی در اینستاگرام آماده انتشار محتوای تبلیغاتی شما هستند. اجرای صحیح تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام نیازمند دانش و آگاهی از تکنیک ها و ترفند های بازاریابی دیجیتال دارد.

انتخاب پیج تبلیغ دهنده، تهیه بنر تبلیغاتی، تعیین نوع تبلیغات بازدیدی همه و همه نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، استراتژی مناسب و پیگیری مداوم دارد. تیم تبلیغاتی گاو بنفش مجری بیش از ۱۰۰۰ تبلیغات موفق در اینستاگرام، یکی از بهترین گزینه ها برای اجرای تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام است و شما جهت سفارش تبلیغ گسترده اینستاگرام می‌توانید با ما گاو بنفش به عنوان یکی از بهترین گروه‌های تبلیغات گسترده اینستاگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

۱- تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام چیست؟

تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام، یکی از روش های تبلیغاتی است که تبلیغ کننده به ازای تعداد بازدید از محتوای تبلیغاتی، هزینه پرداخت میکند.

۲-آیا تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام، تاثیرگذار و هدفمند است؟

بله، تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام امکان هدفگذاری دقیق را فراهم می‌کند. شما می‌توانید تبلیغات خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی، ویژگی‌ها، علایق و رفتارهای مخاطبان هدف تنظیم کنید.

۳-چگونه می‌توان از نتیجه تبلیغات بازدیدی مطلع شد؟

با استفاده از ابزارهای تحلیل اینستاگرام(اینسایت)، میتوان نتیجه تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام را مشاهده کرد. این ابزارها اطلاعاتی از قبیل تعداد بازدیدها، تعاملات، و اطلاعات دقیق‌تر در خصوص مخاطبان را فراهم می‌کنند.

۴- چرا تعرفه تبلیغات بازدیدی در شرکت‌های مختلف متفاوت است؟

پیج‌های تبلیغاتی کیفیت فالوور و بازدهی عملکرد تبلیغاتی متفاوتی دارند. از طرفی برخی از شرکتهای تبلیغاتی تنها نقش واسط بین سفارش دهنده تبلیغات و ادمین‌های پیج های تبلیغاتی را بازی کرده و به شما در نحوه انتخاب و چیدمان پیج‌های تبلیغاتی و سایر نکات مهم در اجرای تبلیغات اینستاگرامی کمکی نمی‌کنند و گزارش دهی مناسبی ندارند. همه این موارد بر نحوه اجرا و قیمت خدمات تبلیغ گسترده در اینستاگرام اثر گذار است.

مجری تبلیغات گسترده اینستاگرام کیست و چه کار می‌کند؟

در تبلیغات گسترده اینستاگرام، پس از پرداخت هزینه و توافق درباره نحوه اجرای تبلیغ، تبلیغات پیج شما بصورت انبوه در چندین پیج تبلیغاتی اینستاگرامی منتشر می‌شود. مجری تبلیغات گسترده اینستاگرام شخص یا شرکت یا آژانس تبلیغاتی است که وظیفه مشاوره، هماهنگی و ارتباط با ادمین پیج‌های تبلیغاتی برای اجرای موفق و موثر تبلیغات گسترده را بر عهده دارد. آژانس تبلیغاتی گاو بنفش با سالها تجربه در زمینه اجرای تبلیغات اینستاگرامی پربازده در خدمت شماست.
به مجری تبلیغات گسترده اینستاگرام، ادمین تبلیغات گسترده هم گفته میشود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید به این مطالب هم علاقمند باشید

خدمات تبلیغ در اینستاگرام

با استفاده از خدمات تبلیغ اینستاگرام، میتونین توی چند روز تعداد فالوورهای پیجتون رو چند برابر کنین. پس همین الان دست به کار بشین

خدمات تبلیغ در تلگرام

بهترین زمان برای تبلیغ در تلگرام همین الانه. داشتن یک کانال تلگرام پربازدید میتونه اوضاع کسب و کارتون رو حسابی زیر و رو کنه