همه چیز در مورد خرید ممبر تلگرام را در این مطلب بخوانید

صفر تا صد خرید ممبر تلگرام؛ راهنمای جامع خرید ممبر

فهرست مطالب

تلگرام یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌‎ها در سراسر دنیا محسوب می‌شود که امکانات ویژه‌ای را برای کسب‌وکارها فراهم کرده است. ایجاد کانال و گروه‌های تلگرامی یکی از ویژگی‌های منحصربفرد این پیام‌رسان جهانی است که می‌تواند در افزایش درآمد و رشد کسب‌وکار شما بسیار موثر باشد. با این حال افزایش تعداد ممبرهای کانال و گروه تلگرامی چالش بزرگی محسوب می‌شود و نیاز به زمان و صبر زیادی دارد. از این رو بسیاری از مردم به خرید ممبر تلگرام روی می‌آورند. اما آیا خرید ممبر برای کانال تلگرام منجر به فالوور واقعی می‌شود؟ خرید ممبر تلگرامی چه مزایا و معایبی دارد؟ بهترین روش جایگزین آن چیست؟ ما در این مطلب از وبلاگ گاو بنفش به طور مفصل به این موضوع پرداخته‌ایم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

منظور از خرید ممبر تلگرام چیست؟

خرید ممبر تلگرام

تلگرام در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های پیام‌رسان در جهان است و هزاران برند برای مخاطب قرار دادن مشتریان خود با هدف کسب درآمد در آن فعالیت می‌کنند. این اپلیکیشن‌ برجسته و پرطرفدار به لطف امکانات خاص خود توانسته است بسیاری از بیزینس‌ها را به سمت خود جذب کند. شما در این اپلیکشن می‌توانید گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی با موضوعات مختلف ایجاد کنید و با جذب مشتری به افزایش درآمد خود کمک نمایید. البته همه چیز به این سادگی نیست و شما باید برای پروموت محصولات و خدمات خود چهره‌ای حرفه‌ای از کسب‌وکارتان را ارائه دهید، هدفی که می‌توانید با خرید ممبر تلگرام و اضافه کردن آن‌ها به گروه و کانال تلگرامی‌تان دست یابید.

در حال حاضر گفته می‌شود که ۴۰۰ میلیون کاربر فعال از سراسر جهان در این پلتفرم ارتباطی حضور دارند اما جذب مخاطبان از بین این ۴۰۰ میلیون کاربر کار آسانی نیست. جذب ممبر برای گروه یا کانال تلگرامی به زمان زیادی نیاز دارد و ممکن است مدت‌ها طول بکشد. با اینکه داشتن استراتژی ارتباطی و بازاریابی خوب در تلگرام می‌تواند گام بزرگی در جهت موفقیت کسب‌وکارتان باشد، اما این هدف تنها با داشتن تعداد زیادی ممبر در کانال میسر می‌گردد. خوشبختانه روش میانبری به نام خرید ممبر برای افزایش اعضای گروه‌ها و کانال‌ها وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تعداد اعضای گروه یا کانال تلگرامی خود را افزایش دهد. با خرید ممبر تلگرامی شما می‌توانید هزاران عضو تلگرام را به کانال یا گروه خود اضافه کنید.

توجه کنید هر چه تعداد اعضای کانال تلگرامی یا اعضای گروه تلگرام شما بیشتر باشد، دسترسی و نفوذ شما در شبکه‌های اجتماعی نیز بالاتر خواهد بود. مخصوصا در مورد کسب‌وکارهایی که از طریق کانال و گروه‌های تلگرامی می‌توانند محصولات یا خدمات خود را به تعداد بیشتری از مخاطبان عرضه کنند، این موضوع اهمیت بیشتری دارد. اما خرید ممبر تلگرام چه مزایا و معایبی دارد؟ اگر شما نیز قصد خرید ممبر تلگرامی را دارید، بهتر است که در ابتدا با مزایا و معایب آن آشنا شوید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

مزایای خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر یکی از پرکاربردترین روش‌ها برای رشد کانال و گروه تلگرامی است که تاثیر مثبتی بر برداشت اولیه افراد تازه وارد دارد. همینطور می‌تواند حضور شما را در شبکه‌های اجتماعی بهبود ببخشد و آن را به تعداد کاربران بیشتری نمایش دهد. در زیر بیشتر به مزایای خرید ممبر پرداخته‌ایم:

۱) افزایش اعضای گروه و کانال

شما با افزایش ممبر گروه و کانال تلگرامی خود می‌توانید خودتان را به افراد بیشتری معرفی نمایید و این امر باعث افزایش محبوبیت شما خواهد شد. خرید ممبر تلگرام می‌تواند اعضای گروه و کانال شما را افزایش دهد. به این ترتیب با فعالیت و زمان کمتری می‌توانید ممبر بیشتری را جذب کنید. علاوه بر این نمی‌توانیم این واقعیت را انکار کنیم که این فالوورها هستند فالوورهای بیشتری را می‌آورند!

۲) افزایش نرخ تعامل

هر چه تعداد اعضای گروه یا کانال تلگرامی شما بیشتر باشد، تعامل با کسب‌وکار شما بیشتر خواهد شد. تعامل بیشتر ممبرها با کانال تلگرامی می‌تواند به افزایش اعضای گروه و کانال‌تان کمک زیادی بکند.

۳) برندسازی و ایجاد اعتبار نزد مشتریان

تعداد زیاد ممبر در گروه یا کانال تلگرام نشان‌دهنده تقاضای گسترده، حرفه‌ای بودن و بالاتر از همه، اعتبار شما می‌باشد. به طور کلی مردم به کانال‌هایی که تعداد اعضای آن‌ها بسیار زیاد است، بیشتر اعتماد می‌کنند.

۴) کسب درآمد از طریق از افزایش فروش

خرید ممبر تلگرام ممکن است ممبر ارگانیک برای شما به ارمغان آورد و فروش شما را چند برابر نماید. همینطور داشتن تعداد زیاد ممبر در کانال تلگرام به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود را حرفه‌ای‌تر نشان دهید و از طریق آن فروش‌تان را افزایش دهید.

با همه‌ی مزایایی که خرید ممبر تلگرام با خود می‌تواند به ارمغان آورد، اما این مزایا در مورد همه نوع ممبری صادق نیست. چرا که افرادی که از طریق خرید ممبر در کانال یا گروه شما عضو می‌شود، به دو دسته ممبر فیک و ممبر واقعی تقسیم می‌گردند که در زیر به طور مفصل در مورد هر یک توضیح داده‌ایم.

انواع ممبر تلگرامی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، افرادی که از طریق خرید ممبر در کانال یا گروه شما عضو می‌شود، به دو دسته ممبر فیک و ممبر واقعی تقسیم می‌گردند:

ممبر فیک چیست؟

خرید ممبر فیک تلگرام
خرید ممبر فیک تلگرام

ممبر فیک یا جعلیِ تلگرام نوعی ممبر است که هیچ گونه فعالیتی در گروه یا کانال ندارد و صرفا برای افزایش تعداد اعضای کانال اضافه می‌شود، به عبارت دیگر شنونده و بازدیدکننده پست‌های کانال شما نیست. این اعضا واقعی نیستند و توسط ربات و شماره تلفن مجازی ساخته می‌شوند. با اینکه حتی ممکن است در نگاه اول کاملا واقعی بنظر برسند و دارای تصویر پروفایل و نام مناسب باشند اما هنگامی که به کانال تلگرامی اضافه می‌شوند، دیگر هرگز آنلاین دیده نمی‌شوند. همینطور هیچ تعاملی با گروه و کانال شما نمی‌سازند و هیچ بازدیدی از پست‌های شما انجام نمی‌دهند.

در واقع هدف اصلی ممبر فیک افزایش تعداد اعضای گروه یا کانال تلگرامی در کوتاه‌ترین زمان ممکن است و شما حتی در عرض ۱ روز می‌توانید تا ۲۰۰ هزار عضو را به کانال خودتان اضافه نمایید. خرید ممبر فیک تلگرام بیشتر برای کسانی مناسب است که فقط در نگاه اول می‌خواهند تعداد اعضای آن‌ها زیاد دیده شود. پس اگر قصد دارید که تعداد ممبرهای زیادی داشته باشید بدون اینکه در آینده افت ممبر داشته باشید، ارزان‌ترین راه برای شما ممبر جعلی است. شاید بزرگترین مزیت ممبرهای جعلی این است که افت نمی‌کنند، مگر اینکه تلگرام خود شروع به شناسایی آن‌ها و حذف‌شان نماید.

با اینکه شاید کلمه فیک یا جعلی مفهوم منفی داشته باشد اما نمی‌توان جنبه‌ی مثبت آن را نادیده گرفت. بهتر است که با تمامی جوانب مثبت و منفی ممبرهای فیک آشنا شوید و بعد در مورد خرید این نوع ممبر تصمیم بگیرید.

مزایا خرید ممبر فیک تلگرام

مزایایی که ممبر فیک می‌تواند برای شما به ارمغان بیاورد عبارتند از:

  • افزایش تعداد اعضای گروه یا کانال

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، یکی از ویژگی‌های خرید ممبر تلگرام این است که با افزایش تعداد ممبرهاف چهره‌ی حرفه‌ای‌تری را به کانال‌تان می‌دهد. چرا که اولین چیزی که اعضای واقعی قرار است ببیند، تعداد اعضا می‌باشد که بر روی حس اعتماد آن‌ها تاثیرگذار است.

  • مقرون به صرفه بودن

افزایش ممبر از طریق تبلیغات ممکن است گران باشد و اگر در ابتدای فعالیت خود در تلگرام هستید، ممکن است پول کافی برای چنین تبلیغاتی نداشته باشید. از این رو خرید ممبر فیک تلگرام می‌تواند به شما در افزایش اعضای گروه و کانال تلگرامی‌تان کمک کند.

معایب خرید ممبر فیک تلگرام

نقاط ضعف خرید ممبر فیک تلگرام عبارتند از:

  • از دست دادن شهرت

اگرچه افزایش محبوبیت گروه و کانال تلگرامی با اعضای فیک ایده‌ی بدی بنظر نمی‌رسد اما اگر اکثر اعضای شما فیک باشند، می‌تواند به اعتبار شما خدشه‌ وارد کند. بنابراین بهتر است که تعادل را حفظ کنید و اعضای فیک خود را طوری اضافه کنید که بازدیدهای پست شما خیلی کمتر از اعضای شما نباشد.

  • امکان حذف ممبرهای فیک

حتی با اینکه تلگرام با اضافه کردن اعضای فیک در ابتدا مشکلی ندارد اما بعد از مدتی ممکن است اعضای فیک شما را حذف کند.

  • نشان دادن آمار ضعیف

اگر به آمار کانال خود اهمیت می‌دهید، اعضای فیک را به آن اضافه نکنید. این کاربران هیچ فعالیتی در کانال شما ندارند و پست‌های شما را مشاهده نمی‌کنند. اگر ۲۰ هزار عضو فیک بخرید، هیچ یک از آنها پست شما را مشاهده نخواهند کرد. اگر قبل از خرید ممبر فیک تلگرام نرخ بازدید ۵۰ درصدی داشتید، پس از آن آماده باشید که نرخ بازدیدتان به کمتر از ۱۰ درصد کاهش یابد.

ممبر واقعی چیست؟

خرید ممبر تلگرام واقعی
خرید ممبر تلگرام واقعی

ممبر واقعی همانطور که از نامش مشخص است، شخصیت‌های واقعی هستند که به گروه یا کانال تلگرامی شما اضافه می‌شوند. البته ممبرهای واقعی خود به دو نوع ممبر اختیاری و ممبر اجباری تقسیم می‌شوند که در زیر به توضیح هر کدام پرداخته‌ایم:

ممبر اختیاری

ممبر اختیاری کاربرانی هستند که با تصمیم خود عضو گروه یا کانال می‌شوند. در واقع از طریق روش‌های مختلف تبلیغات در تلگرام می‌توانید کاربران را با کانال و گروه تلگرامی خود آشنا کنید. در صورتی که کاربر علاقه‌مند به کانال شما باشد، احتمالا کانال شما را بررسی خواهد کرد و عضو آن خواهد شد. در واقع شما با تبلیغات بستری را برای کاربران تلگرامی فراهم می‌کنید تا با کسب‌وکار و خدمات شما آشنا شوند و در صورت علاقه‌مندی شما را دنبال نمایند.

از جمله روش‌های تبلیغات تلگرام می‌توان به تبلیغات پروکسی تلگرام، تبلیغ بازدیدی کانال در دیگر چنل یا گروه‌‌های تلگرامی و تبلیغات گسترده اشاره کرد. ما در مطلب زیر به طور مفصل در مورد روش‌های تبلیغات در تلگرام صحبت کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم که حتما مطلب زیر را برای تکمیل اطلاعات خود مطالعه نمایید.

معمولا ممبر اختیاری بیشتر با کانال شما تعامل دارد و مرتبا از آن بازدید می‌کنند. همینطور از آنجایی که با علاقه کانال شما را عضو شده‌ است، در نتیجه احتمال تبدیل آن‌ها به مشتری وجود دارد.

ممبر اجباری

ممبر اجباری اعضایی هستند که بالاجبار به کانال شما ا‎ضافه می‌گردند. این ممبرها اکثرا افرادی هستند که تلگرام غیررسمی مانند موبوگرام یا تلگرام من را نصب کرده‌اند و در ازای خدمات اضافی که در این تلگرام دریافت می‌کنند، عضو کانال می‌گردند. معمولا در این روش ریزش کانال بالا بوده چرا که با علاقه‌ وارد کانال یا گروه شما نشده‌اند.

ممبرهای اجباری خود به دو نوع اد اجباری هیدن و اد اجباری قفلی تقسیم می‌گردند. ممبر اجباری هیدن (پنهان) ممبرهایی هستند که به کانال شما اضافه می‌شوند، اما هیچگاه کانال شما را نمی‌بینند. ممبر اجباری قفلی نیز به ممبرهایی گفته می‌شود که به صورت اجباری به کانال اضافه می‌شوند، و نمی‌توانند کانال را ترک کنند.

بهترین روش برای افزایش ممبر در تلگرام چیست؟

ما در بالا در مورد خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ممبر تلگرام واقعی صحبت کردیم و مزایا و معایب هر کدام را توضیح دادیم. همانطور که در بالا اشاره کردیم، هدف اصلی ممبر فیک افزایش تعداد اعضای گروه یا کانال تلگرامی در کوتاه‌ترین زمان ممکن است و شما حتی در عرض ۱ روز می‌توانید تا ۲۰۰ هزار عضو را به کانال خودتان اضافه نمایید. خرید ممبر فیک تلگرام بیشتر برای کسانی مناسب است که فقط در نگاه اول می‌خواهند تعداد اعضای آن‌ها زیاد دیده شود.

ممبر اختیاری از طریق روش‌های مختلف تبلیغات در تلگرام مخاطب را با با کانال و گروه تلگرامی شما آشنا می‌کند. در صورتی که کاربر علاقه‌مند به کانال شما باشد، به احتمال کانال شما را بررسی خواهد کرد و عضو آن خواهد شد. ممبر اجباری نیز اکثرا افرادی هستند که تلگرام غیررسمی مانند موبوگرام یا تلگرام من را نصب کرده‌اند و در ازای خدمات اضافی که در این تلگرام دریافت می‌کنند، عضو کانال می‌گردند. معمولا در این روش ریزش کانال بالا بوده چرا که با علاقه‌ وارد کانال یا گروه شما نشده‌اند. انتخاب نوع ممبر بیشتر به هدف شما از افزایش ممبر تلگرام بستگی دارد. اینکه کسی را مجبور کنیم که عضو کانال ما شود، ایده‌ی جالبی نیست. این قضیه در همه جا صدق می‌کند و حتی در ایمیل مارکتینگ نیز ارسال ایمیل به افرادی که ما را نمی‎شناسند، اشتباه و بی‌اثر است.

اگر شما به دنبال اعضای واقعی تلگرام هستید که واقعا محتوای کانال شما را دوست داشته باشند و شما را دنبال کنند، پس باید به روش‌های تبلیغاتی در تلگرام روی آورید. از نظر ما نیز در گاو بنفش بازاریابی و تبلیغات بهترین روش برای افزایش فالوور واقعی است. ما باید با استفاده از روش‌های تبلیغاتی تلگرامی کاری بکنیم که افراد با علایق شخصی خود عضو گروه و کانال ما شوند. به این ترتیب بازاریابی محصولات و خدمات بر روی آن‎ها آسان‌تر و موثرتر خواهد بود.

همان طور که می‌دانید، استانداردهای تبلیغات و پروموشن در این روزها دگرگون شده و سلایق بسیار تغییر یافته است. ما در گاو بنفش رفتار مخاطبان را تحلیل می‌کنیم تا بتوانیم با استفاده از روش‌های کاربردی، بیشترین کاربران را جذب کانال تلگرامی شما کنیم. شما می‌توانید از روش‌های تبلیغاتی تلگرام که ما به شما پیشنهاد خواهیم کرد، استفاده کنید و ممبر واقعی را به سمت کانال خود هدایت نمایید. آژانس تبلیغاتی گاو بنفش با تعیین هدف، استراتژی مناسب و بررسی و اعتبارسنجی کانال‌های مناسب با کسب وکار شما کارآمدترین و موثرترین تبلیغات را به شما ارائه می‌دهد. پیشنهاد می‌کنم برای تبلیغات با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید به این مطالب هم علاقمند باشید

خدمات تبلیغ در اینستاگرام

با استفاده از خدمات تبلیغ اینستاگرام، میتونین توی چند روز تعداد فالوورهای پیجتون رو چند برابر کنین. پس همین الان دست به کار بشین

خدمات تبلیغ در تلگرام

بهترین زمان برای تبلیغ در تلگرام همین الانه. داشتن یک کانال تلگرام پربازدید میتونه اوضاع کسب و کارتون رو حسابی زیر و رو کنه