نمونه کار تبلیغات اینستاگرام پیج matcoiner - آژانس گاو بنفش

matcoiner

215

پست

574K

دنبال کننده

8

دنبال کردن

پیج “مت کوینر” در حوزه ارزهای دیجیتال و آموزش سرمایه گزاری در اینستاگرام فعالیت می‌کند.

چالش

کارفرما به دلیل مشغله‌های فراوانی که داشت، در پی سپردن تبلیغات خود به تیمی بود که صفرتا صد طراحی و اجرای تبلیغات را انجام دهد.

دغدغه اصلی مت کوینر این بود که تیم‌های تبلیغاتی از عملکرد خود، گزارش‌های دقیق و شفافی ارائه نمی‌دادند و کارفرما را از فعالیت‌های خود مطلع نمی‌ساختند. همچنین در اجرای تبلیغات کوتاهی کرده و پست‌ها و تیزرها به صورت مستمر در اینستاگرام نشر داده نمی‌شدند.

 

 

 

با شروع همکاری تیم گاو بنفش و پیج مت کوینر، جلسات مشاوره‌ای آغاز شد. تیم تخصصی گاو بنفش با همراهی مشاورین و سناریو سازهای باتجربه، برنامه تبلیغاتی مت کوینر را طراحی و اجرا نمود.

طبق خواسته کارفرما، تبلیغات هماهنگ با برنامه، منظم و دقیق اجرا می‌شود و در هر ساعت از شبانه روز، روند انجام فرایند قابل استعلام است. یعنی هر زمان که کارفرما تصمیم بگیرد، می‌تواند از نحوه اجرای تبلیغات، پیج‌هایی که تبلیغات در آن اجرا می‌شوند و ساعت و آمار بازدهی تبلیغ آگاه شود.

لازم به ذکر است که مدت زمان همکاری مت کوینر با تیم گاو بنفش، کمتر از 6 ماه بوده و در این زمان کوتاه، تعداد فالوور و آمار بازدید از این پیج اینستاگرامی، رشد قابل توجهی داشته است. تارگت بعدی مت کوینر دستیابی به 1 میلیون فالوور است.

 

راهکار

تعدادی از نمونه بنرهای طراحی شده برای صفحه matcoiner

برای دیدن ویدیوهای این قسمت، لطفا فـیـلـترشـکـن را روشن کنید

نمونه کارهای مرتبط

reza_jalali_dubai

شروع با

50k

حالا

140k

حسین عظیمی

شروع با

1.2M

حالا

1.5M

آرش حسین پور

شروع با

30K

حالا

124K

matcoiner

شروع با

500K

حالا

574K

تماس با ما

درخواست مشاوره رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند
چه نوع مشاوره‌ای نیاز دارید؟