معنی پیام اینستاگرام we restrict certain activity و نحوه رفع آن

فهرست مطالب

اینستاگرام برای محافظت از پلتفرم خود در برابر ربات‌ یا هر چیز مخرب دیگری، محدودیت‌هایی را اعمال کرده است. البته این محدودیت‌ها تناقضی با سیاست‌های حفظ حریم خصوصی اینستاگرام ندارد و تا زمانیکه شرایط این پلتفرم را نقض نکنید، هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نخواهد شد. پس اگر اخیرا اخطارهای زیادی از اینستاگرام دریافت کرده‌اید، شاید نشانه این است که شما کار اشتباهی را انجام می‌دهید. We Restrict Certain activity از جمله همین خطاهاست. ما در این مطلب از وبلاگ گاو بنفش به طور مفصل در مورد معنی پیام اینستاگرام we restrict certain activity صحبت کرده‌ایم. همینطور راه‌حل‌هایی را برای حل مشکل we restrict certain activity to protect our community معرفی نموده‌ایم.

معنی پیام اینستاگرام we restrict certain activity

معنی پیام اینستاگرام we restrict certain activity

سال ۲۰۲۳ است و اینستاگرام تا به امروز توانسته است بیش از ۱ میلیارد کاربر از سراسر جهان را به خود جذب کند. از این روز این پلتفرم به منظور محافظت از برنامه خود در برابر ربات و هر گونه خرابکاری و نظارت و اجرای قوانین خود، به هوش مصنوعی روی آورده است. گاها پیش می‌آید که هوش مصنوعی شما را ربات یا خرابکار تلقی می‌کند و پیام‌هایی را برای شما ارسال می‌نماید. we restrict certain activity یکی از پیام‌هایی که هوش مصنوعی برای برخی از کاربران ارسال می‌کند. گفته می‌شود که از هر ۱۰ کاربر اینستاگرام حداقل ۲ نفر با این پیام روبرو شده‌اند.

معنی پیام اینستاگرام we restrict certain activity این است که اکانت شما به طور موقت مسدود شده است. احتمالا هوش مصنوعی اینستاگرام به این نتیجه رسیده است که شما ربات هستید. احتمالا اینستاگرام به دلیل حجم بالا و غیرعادی فعالیت‌تان (مثل فالو و آنفالو کردن زیاد) شما را ربات تشخیص داده است. به این ترتیب هوش اینستاگرام خود را موظف دانسته است که قبل از بررسی اکانت شما و اقدام در مورد آن، به شما هشدار دهد. متاسفانه هوش مصنوعی اینستاگرام هنوز در حال یادگیری است و گاها اشتباه می‌کند.

به هر حال در صورتی که با این پیام مواجه شوید، به طور موقت برخی از فعالیت‌های شما متوقف خواهد شد. به عنوان مثال، اگر در چند ساعت گذشته تعداد زیادی اکانت را آنفالو کرده باشید، دیگر نمی‌توانید این کار را انجام دهید. همین اتفاق برای لایک کردن بیش از حد پست‌ها، اضافه کردن نظرات زیاد و موار این چنینی نیز اتفاق می‌افتد. به این ترتیب دیگر نمی‌توانید پست و استوری‌ها را لایک کنید یا کامنت بگذارید. همینطور احتمالا از فالو کردن، ذخیره کردن و پست و استوری کردن به طور موقت منع شده باشید.

اما خوشبختانه این پیام به هیچ عنوان به معنی محدودیت دائمی شما نیست و فقط یک هشدار است. این اخطار به شما این فرصت را می‌دهد که اشتباهی که انجام داده‌اید، اصلاح نمایید. حالا که متوجه شدید معنی پیام اینستاگرام we restrict certain activity چیست، می‌توانیم در مورد اینکه این خطا چقدر طول می‌کشد و چگونه می‌توانیم آن را رفع نماییم صحبت کنیم.

خطای we restrict certain activity to protect our community چقدر طول می‌کشد؟

آموزش رفع خطای We Restrict Certain activity

تقریبا تمامی کاربران اینستاگرام زمانی که این پیام را دریافت می‌کنند، به دنبال پاسخ این سوال می‌باشن. واقعیت این استکه پاسخ دقیقی برای این سوال وجود ندارد. اما همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم این محدودیت دائمی نیست و فقط یک هشدار برای رفع اشتباه‌تان است. با اینکه هیچ مدت زمان مشخصی در مورد اینکه این خطا چقدر طول می‌کشد، وجود ندارد اما به طور متوسط ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از اخطار، مشکل رفع می‌گردد. با این حال گزارش‌هایی مبنی بر اینکه برخی از کاربران نزدیک به یک هفته بعد از خطا قادر به استفاده از برنامه اینستاگرام خود نبوده‌اند، وجود دارد.

بنابراین، می‌توان گفت که این محدودیت برای همه کاربران به یک شکل عمل نمی‌کند. احتمالا مدت زمان محدودیت به صورت جداگانه برای کاربران تعیین می‌شود. به عبارت دیگر، هرچه اینستاگرام نسبت به فعالیت‌های شما مشکوک‌تر باشد، مدت بیشتری حساب شما را محدود نگه می‌دارد. حالا که به طور کامل با معنی پیام اینستاگرام we restrict certain activity آشنا شدید، می‌توانیم در مورد نحوه رفع آن صحبت نماییم.

حل مشکل we restrict certain activity to protect our community

راه‌حل اول: کش برنامه اینستاگرام خود را پاک کنید.

گاهی اوقات تنها چیزی که برای رفع این مشکل نیاز دارید این است که به سادگی کش برنامه اینستاگرام خود را پاک کنید، برنامه را ببندید و دوباره آن را باز کنید. برای پاک کردن کش باید در بخش Settings بین APPها برنامه اینستاگرام را پیدا کنید، سپس گزینه Storage را انتخاب نمایید. پس ازآنگزینه clear cache را لمس کنید. با این کار کش برنامه اینستاگرام شما به طور کامل پاک می‌شود.

توجه کنید که بدین منظور نیازی به ورود مجدد به اکانت اینستاگرام‎تان ندارید و فقط برای پاک کردن حافظه پنهان و پاک کردن فضای گوشی شما است.

راه‌حل دوم: اپلیکیشن را حذف کنید و آخرین نسخه را دوباره نصب کنید.

اینستاگرام و فیس بوک به طور مداوم در حال تست ویژگی‌های مختلف برنامه‌‎های خود هستند. به این ترتیب هر زمان که اینستاگرام را روی تلفن‌تان دانلود کنید، در واقع جدیدترین نسخه از برنامه را دانلود خواهید کرد. اگر با برنامه‌ اینستاگرام خود مشکلی دارید، گاهی اوقات بهتر استکه برنامه‌ها را از اپ استور حذف و مجددا نصب کنید. به این ترتیب با ورود به اکانت‌تان، مشکلات شما برطرف خواهد شد.

راه‌حل سوم: کمی از برنامه اینستاگرام فاصله بگیرید.

در صورتی که دو راه‌حل بالا موثر واقع نشدند، بهتر است که ۲۴ الی ۷۲ ساعت از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده نکنید. برای چند روز سعی کنید پیامی ارسال ننمایید، کامنتی ندهید، لایک نکنید و هیچ پستی را ذخیره نکنید. حتی بهتر است که برنامه را باز نکنید. اغلب اوقات، استفاده نکردن به مدت چند روز یا بیشتر از برنامه اینستاگرام، همه مشکلات شما برطرف می‌کند.

راه‌حل چهارم: با مرکز راهنما اینستاگرام تماس بگیرید.

شما می‌توانید فرم صفحه راهنمای رسمی اینستاگرام را پر کنید و در مورد اینکه اکانت شما به مشکل خورده است، توضیح دهید. همینطور می‌توانید در مورد اینکه برای کسب و کار خود به اینستاگرام متکی هستید و این مشکل به طور مستقیم بر درآمد تأثیر گذاشته است، صحبت نمایید. حتی می‌توانید یک قدم جلوتر بروید و با صفحات رسمی فیس بوک تماس بگیرید. در ادامه مطلب معنی پیام اینستاگرام we restrict certain activity به معرفی ترفندهای دیگر که ممکن است به شما کمک کنند، پرداخته‌ایم.

در مجله گاو بنفش بخوانید:

راه‌حل پنجم: اینستاگرام و فیسبوک خود را به یکدیگر متصل کنید.

اتصال مجدد فیس‌بوک و اینستاگرام راه‌حل دیگری است که می‌تواند مشکلات اکانت شما را بر طرف نماید. اگر در اتصال دو اکانت به یکدیگر مشکل دارید، بهتر است می‌توانی از نسخه‌ی دسکتابپ اینستاگرام کمک بگیرید.

راه‌حل ششم: گوشی خود را به تنظیمات کارخانه ریست کنید.

گاها دیده شده است که حل مشکل we restrict certain activity to protect our community در برخی از اکانت‌های اینستاگرامی با ریست کردن گوشی انجام پذیرفته است.

راه‌حل هفتم: با تلفن دوست‌تان اکانت‌تان را چک کنید.

از طریق دسکتاپ یا تلفن همراه دوستان وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و محدودیت‌تان در گوشی دیگری را چک کنید.

راه‌حل هشتم: لینک موجود در بیو اینستاگرام خود را حذف کنید.

یکی از ترفندهایی که برخی از اکانت‌ها در مورد آن گزارش داده‌اند، این است که وقتی لینک را در بیو خود حذف می‌کنید، این کار بلافاصله به رفع مشکل کمک می‌نماید.

راه‌حل نهم: به اینستاگرام نشان دهید که ربات نیستید.

آدرس تلفن و ایمیل خود را تأیید کنید و فیسبوک خود را به اینستاگرام‌تان متصل نمایید. همینطور می‌توانید احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کنید و یا رمز عبور خود را تغییر دهید. همه‌ی این‌ها می‎توانند به اینستاگرام ثابت کنند که شما ربات نیستید.

راه‌حل دهم: استفاده از ربات‌ها را متوقف کنید.

سال ۲۰۲۳ است و در حال حاضر هوش مصنوعی الگوریتم‌های اینستاگرام را اجرا و نگهداری می‌کند. اگر از ربات برای افزایش فالوور، لایک و ویو استفاده می‌کنید، شاید در کوتاه مدت گرفتار نشوید، اما در نهایت متضرر خواهید شد. حتی این امکان وجود دارد که اکانت‌تان به طور دائمی مسدود شود یا برای مدت نامعلومی به تعلیق درآید. هوش مصنوعی اینستاگرام از همه ما هوشمندتر است و هر روز نیز هوشمندتر می‌شود. اگر از ربات‌ها استفاده می‌کنید، آن‌ها را متوقف کنید.

راه‌حل یازدهم: از هشتگ‌های ممنوعه اینستاگرام استفاده نکنید.

اینستاگرام فهرست بزرگی از هشتگ‌های ممنوعه دارد که دوست ندارد کاربرانشان آن‌ها را تبلیغ کنند  .به‌جای اینکه اینستاگرام این هشتگ‌ها را کاملا ممنوع کند، در صورت استفاده از هر یک از آنها، اکانت شما را از نتایج جستجو پنهان می‌کند. بهتراست پست‌های قبلی خود را در اینستاگرام مرور کنید و مطمئن شوید که به طور تصادفی از هیچ یک از لیست هشتگ‌های ممنوعه استفاده نمی‌کنید. اگر پستی با هشتگ‌های ممنوعه پیدا کردید،فقط هشتگ را حذف کنید.

ما در بالا به طور مفصل در مورد معنی پیام اینستاگرام we restrict certain activity توضیح دادیم. همینطور به آموزش رفع خطای We Restrict Certain activity پرداختیم. حالا که متوجه شدید حل مشکل we restrict certain activity to protect our community به چه شکلی است، می‌توانید اقدامات لازم را برای رفع مشکل انجام دهید. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

[ratemypost]
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسن حسینی
حسن حسینی
1 ماه قبل

با سلام
بسیار عالی توضیح دادید و مطلب مفید بود

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسن حسینی
حسن حسینی
1 ماه قبل

با سلام
بسیار عالی توضیح دادید و مطلب مفید بود

شاید به این مطالب هم علاقمند باشید

جادوی تبلیغ در اینستاگرام

با استفاده از خدمات تبلیغ اینستاگرام، میتونین توی چند روز تعداد فالوورهای پیجتون رو چند برابر کنین. پس همین الان دست به کار بشین

معجزه تبلیغ در یک پیام‌رسان

بهترین زمان برای تبلیغ در تلگرام همین الانه. داشتن یک کانال تلگرام پربازدید میتونه اوضاع کسب و کارتون رو حسابی زیر و رو کنه