رونالدو اینستاگرام النصر عربستان را ۱۱ میلیونی کرد!

گاو بنفش: در یکی از بزرگ‌ترین نقل و انتقالات فوتبالی، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی تیم‌های منچستر یونایتد و رئال مادرید، یوونتوس و …، به تیم النصر عربستان پیوست و موجب شد که معادلات اینستاگرامی این تیم دستخوش تغییرات زیادی شود. به دنبال نهایی شدن قرار داد رونالدو با این تیم، تعداد فالوورهای باشگاه النصر در اینستاگرام، با رشد ۱۵ برابری به ۱۱ میلیون نفر رسید. در ادامه به اینستاگرام النصر عربستان و تغییراتی که در پی حضور رونالدو در این تم نشان داده، بیشتر خواهیم پرداخت.

اینستاگرام النصر عربستان

اینستاگرام النصر عربستان

یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان حال حاضر دنیای فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو در اقدامی عجیب و دور از انتظار، به باشگاه النصر عربستان پیوست. این بازیکن محبوب و معروف که سابقه بازی در تیم‌های بزرگی همچون منچستر یونایتد، رئال مادرید و یوونتوس ایتالیا را در کارنامه خود دارد، یک قرار داد ۲/۵ ساله با باشگاه النصر عربستان، یکی از تیم‌های محبوب و قدرتمند آسیا امضا کرده و قرار است از این پس در النصر بازی کند.

ورود رونالدو به تیم النصر عربستان بازتاب گسترده‌ای در دنیای رسانه‌ها داشت، به طوری که تعداد بینندگان رونمایی از این بازیکن در تیم النصر نزدیک به ۳ میلیارد بیننده رسید. جدای از آن، حضور این ستاره پرتغالی باعث شد که پیج اینستاگرامی النصر ره صد ساله را یک شبه طی کند.

با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید صفحه اینستاگرامی تیم النصر عربستان را مشاهده کنید:

♦ اینستاگرام تیم النصر عربستان (@alnassr_fc)

تاثیر کریستیانو رونالدو در میلیونی شدن پیج اینستاگرام تیم النصر عربستان

تاثیر کریستیانو رونالدو در میلیونی شدن پیج اینستاگرام تیم النصر عربستان

پیج اینستاگرام النصر عربستان قبل از حضور رونالدو در این تیم، تنها ۸۰۰ هزار دنبال کننده داشت، اما به فاصله ۲ ساعته از ورود رونالدو به عربستان برای ثبت قرار داد با این تیم، تعداد فالوورهای اینستاگرام النصر از ۱/۵ میلیون فراتر رفت.

تاثیر کریستیانو رونالدو در میلیونی شدن پیج اینستاگرام تیم النصر عربستان

از زمانی که رونالدو به تیم النصر پیوسته، تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام النصر عربستان حدود ۱۵ برابر شده و از ۸۰۰ هزار فالوور به ۱۱ میلیون فالوور رسیده است. به عبارتی دیگر می‌توان چنین گفت که روزانه بیش از ۱ میلیون فالوور پیج اینستاگرامی تیم النصر عربستان را فالوو می‌کنند.

البته به این نکته هم توجه داشته باشید که رونالدو هنوز برای تیم النصر به میدان نرفته و در صورت بازی و به ثمر رساندن گل و محتواهایی که ممکن است در این زمینه توسط تیم اینستاگرامی النصر تولید شود، احتمالا شاهد افزایش دوباره‌ی تعداد فالوورهای این تیم در اینستاگرام خواهیم بود.

در ادامه این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید:

۱۰ ترفند برای ساخت محتواهای ویروسی

جالب است بدانید که تیم النصر قبل از ورود کریستیانو رونالدو، حتی در بین ده تیم پرطرفدار آسیا هم حضور نداشت. قبل از این اتفاقات، تیم پرسپولیس ایران با بیش از ۸ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام، به عنوان محبوب‌ترین تیم آسیا شناخته می‌شد. النصر حتی در بین تیم‌های عربستانی نیز تعداد فالوور زیادی نداشت، به طوری که تیم الهلال با ۳٫۵ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام، همیشه پیشتاز بود.

حال رونالدو باعث شده که هم پیج اینستاگرام النصر عربستان ۱۱ میلیونی شود، هم این که به عنوان پر طرفدارترین تیم آسیا در بین رقیبان خود یکه تازی کند. به عنوان یک نکته جالب، تا به این لحظه مجموع تعداد فالوورهای باشگاه‌های مشهوری همچون الهلال، الشباب و الاتحاد نیز به میزان فالوورهای النصر نمی‌رسد.

تصمیم عجیب و دور از انتظار رونالدو برای حضور در تیم النصر عربستان

کریستیانو رونالدو، ابر ستاره این روزهای فوتبال دنیا، وداع تلخی با جام جهانی ۲۰۲۲ قطر داشت و نتوانست تنها رویای محقق نشده خود یعنی قهرمانی در جام جهانی فوتبال را محقق کند. رونالدو پیش از پیوستن به تیم النصر عربستان، در تیم منچستر یونایتد، همان تیمی که رونالدو روزهای اوج خود را شروع کرده بود، بازی می‌کرد.

رونالدو به دلیل مشکلاتی که با سرمربی منچستر یونایتد (تن‌هاخ) داشت، تصمیم گرفت تا شیاطین سرخ را ترک کرده و به تیم دیگری بپیوندد. هیچ کس انتظار این را نداشت که رونالدو، بازیکنی که همه افتخارات دنیای فوتبال را به دست آورده، به یک تیم آسیایی و آن هم عربی مثل النصر بپیوندد.

تیم النصر عربستان برای به خدمت گرفتن رونالدو، پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی داده بود. بدون شک انتقال ستاره‌ای همچون کریستیانو رونالدو به تیم النصر عربستان نه تنها فوتبال آسیا بلکه ورزش جهان را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. بدون شک تاثیر این انتقال عجیب، در تیم‌های عربستانی و تیم ملی این کشور بیشتر از هر جای دیگری به چشم خواهد آمد.

به گزارش برخی از رسانه‌های بزرگ و فعال حوزه ورزش مثل روزنامه انگلیسی دیلی میل، ریکی رگوفه از دوستان صمیمی کریستیانو رونالدو نقش بسیار مهمی در انتقال این بازیکن به تیم النصر عربستان داشت.

دیلی میل در گزارشی اشاره کرده که ریکاردو (ریکی) در دوران حرفه‌ای این ستاره فوتبال، نقش مهمی در زندگی وی داشت. جالب است به این نکته هم اشاره کنیم که دوستی رونالدو و رگوفه به ۲۰ سال قبل برمی‌گردد و وی در حال حاضر به عنوان مدیر برنامه شخصی رونالدو نیز فعالیت می‌کند.

در ادامه این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید:

۱۴ تکنیک کاربردی برای افزایش engagement اینستاگرام

بیو گرافی کوتاهی از کریستیانو رونالدو

بیو گرافی کوتاهی از کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان حال حاضر دنیا که ملیتی پرتغالی دارد و برای این کشور تا به حال ۱۹۶ بازی انجام داده و ۱۱۸ گل به ثمر رسانده است. رونالدو در بیش از ۱۱۰۰ بازی رسمی حضور داشته و بیش از ۸۰۰ گل زده که برای خود رکورد بزرگی محسوب می‌شود.

رونالدو در دوران حرفه‌ای خود، ۳۲ جام کسب کرده؛ مثل: ۵ لیگ قهرمانان اروپا، یک قهرمانی جام ملت‌های اروپا و یک لیگ ملت‌های اروپا. وی فوتبال حرفه‌ای را در اسپورتینگ آغاز کرد و سپس به منچستر یونایتد پیوست و توانست زیر نظر سر آلکس فرگوسن (به تعبیر برخی از افراد، بزرگ‌ترین سرمربی تاریخ فوتبال) روزهای آرمانی زیادی را تجربه کرد.

رونالدو سابقه بازی در تیم‌های بزرگ و مطرحی همچون منچستر یونایتد، رئال مادرید و یوونتوس را در کارنامه دارد و توانسته به همراه این تیم‌ها، افتخارات زیادی کسب کند. به عنوان مثال وی در رئال مادرید ۱۵ جام به دست آورد که شامل ۲ لالیگا، ۲ کوپا دل ری و ۴ جام لیگ قهرمانان اروپا می‌شود. کریستیانو رونالدو بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید نیز است.

به انتهای مقاله‌ی “رونالدو اینستاگرام النصر عربستان را ۱۰ میلیونی کرد! ” رسیدیم. همان طور که اشاره کردیم، در یکی از بزرگ‌ترین نقل و انتقالات فوتبالی، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی به تیم النصر عربستان پیوست و موجب شد که تعداد فالوورهای اینستاگرام این تیم به بیش از ۱۱ میلیون نفر برسد.

این در حالی است که پیج اینستاگرام النصر عربستان قبل از حضور رونالدو در این تیم، تنها ۸۰۰ هزار دنبال کننده داشت. بر اساس آمار دقیق‌تر، از زمانی که رونالدو در تیم النصر معرفی شده، روزانه ۱ میلیون نفر صفحه اینستاگرام النصر عربستان در اینستاگرام را دنبال کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
مشاوره سریع تلفنی!
۰۲۱-۷۷۷۳۶۲۳۱