تبلیغات گسترده در تلگرام چیست؟ با مزایای تبلیغات گسترده در تلگرام آشنا شوید!

فهرست مطالب

گاو بنفش: تلگرام یکی از پلتفرم‌هایی است که امروزه با قابلیت‌های گسترده‌ی خود توانسته در بین صاحبان کسب و کارها محبوبیت زیادی به دست آورد. با استفاده از تبلیغات در تلگرام می‌توانید میزان فروش محصولات خود در این پلتفرم را افزایش دهید. یکی از روش‌های تبلیغات، تبلیغات گسترده در تلگرام است که محبوبیت زیادی نیز دارد. اما آیا می‌دانید که تبلیغات گسترده در تلگرام به چه معناست؟ با انواع آن آشنا هستید؟ اگر درصدد آشنایی با این موارد هستید، توصیه می‌کنیم در ادامه مطلب با ما همراه شوید تا شما را با روش های تبلیغات گسترده در تلگرام، مزایای تبلیغات گسترده و … آشنا سازیم.

تبلیغات گسترده در تلگرام چیست؟

تبلیغات گسترده در تلگرام

درخواست مشاوره

تبلیغات در تلگرام یکی از رایج‌ترین روش‌هایی است که افراد با استفاده از آن می‌توانند محصولات خود را به فروش برسانند. تلگرام در در حال حاضر بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که حدود ۴۰ میلیون نفر از این تعداد را کاربران ایرانی تشکیل می‌دهند. بنا به همین دلیل هر کسب و کار ایرانی می‌تواند با انجام تبلیغ در این پلتفرم کاربران زیادی را جذب کند و میزان فروش محصولات خود را افزایش دهد.

به عنوان یک قانون کلی، باید بدانید در هر جایی که مشتریان شما حضور دارند، حضور داشته باشید. با انجام تبلیغات می‌توانید به این امر مهم دست پیدا کنید.  یکی از انواع راه‌های تبلیغات در تلگرام، تبلیغات گسترده است. این روش تبلیغات که در بین صاحبان کسب و کارها نیز محبوبیت زیادی دارد، توسط تیم‌های تبلیغاتی و بازاریابی انجام می‌شود.

همانگونه که از نامش پیداست، در تبلیغات گسترده، بنر تبلیغاتی شما در تعداد زیادی از کانال‌های تلگرام منتشر خواهد شد. تبلیغات گسترده در تلگرام می‌تواند مخاطبان واقعی را به کانال یا گروه تلگرامی شما جذب نماید. تبلیغات گسترده یکی از پر بازده‌ترین و بهترین روش‌های تبلیغات در تلگرام است که اگر به درستی انجام شود، بازده فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

در این ویس می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد تبلیغات گسترده در تلگرام را کسب کنید.

انواع روش های تبلیغات گسترده در تلگرام:

اگر با روش‌های انجام تبلیغات گسترده آشنایی داشته باشید، به آسانی خواهید توانست میزان فروش محصولات خود و همچنین تعداد دنبال کنندگان‌تان را افزایش دهید. دو مورد از روش‌های تبلیغات گسترده تلگرامی عبارتند از:

  • تبلیغات گسترده در کانال‌های تلگرام
  • تبلیغات گسترده در سوپر گروه‌های تلگرام

تبلیغات گسترده راهی موثر برای شناخته شدن برند شما در تلگرام است. با تبلیغات در کانال‌های معتبر و معروف به راحتی می‌توانید محبوبیت دو چندانی را در بین کاربران به دست آورید. در ادامه هر یک از این روش‌ها را معرفی خواهیم کرد.

تبلیغات گسترده در سوپر گروه‌های تلگرام

۱ – تبلیغات گسترده در سوپر گروه‌های تلگرام

شما با تبلیغات در این گروه‌های می‌توانید مشتریان خود را بیشتر کنید. این گروه‌ها بیش از ۵ هزار نفر عضو دارند و همین مورد باعث شده در صورت تبلیغ چنل شما در این گروه‌ها، مخاطبانی که به کانالتان می‌آیند ممبر پاپ‌آپ باشند.

ممبرهای پاپ آپ به آن دسته از افرادی گفته می‌شود که به صورت اختیاری به کانال وارد می‌شوند.

ابتدا یک بنر تبلیغاتی مناسب درست کنید. بعد از اینکه بنر تبلیغاتی را آماده کردید، از ادمین یک سوپر گروه فعال درخواست کنید تا بنر تبلیغاتی شما را در گروه منتشر کند.

جالب است بدانید که هزینه این نوع تبلیغ به میزان بازدیدی که بنر شما در ۲۴ ساعت به دست آورده، بستگی دارد. این نوع تبلیغ بازدهی بسیار بالایی دارد؛ چرا که مخاطبان جذب شده از این نوع تبلیغات، افرادی هستند که به صورت اختیاری کانال شما را برمی‌گزینند.

۲ – تبلیغات گسترده در کانال‌های تلگرام:

یکی دیگر از روش‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید میزان بازدید و همچنین دنبال کنندگان کانال خود را افزایش دهید، تبلیغات در کانال‌های تلگرامی است. در این روش نیز همانند روش قبل، بنر تبلیغاتی مور نظر شما به تعداد زیادی چنل تلگرامی ارسال خواهد شد.

اگر دوست دارید که خودتان بدون کمک بازاریاب، تبلیغات گسترده در کانال‌ها را انجام دهید، در ابتدا باید لیست کانال تبلیغات گسترده در تلگرام را داشته باشید. بعد از اینکار، از بین این کانال‌ها یکی را انتخاب کرده و از مدیر چنل بخواهید تا بنر تبلیغاتی شما را در سایت درج نماید.

گفتنی است که تبلیغات گسترده در کانال‌های تلگرامی، روشی عالی برای برندسازی و شناخته شدن در این پلتفرم به حساب می‌آیند. این نوع روش تبلیغاتی، برای کانال‌های فروشگاهی پیشنهاد می‌شود.

علاوه بر تبلیغات در تلگرام شما می‌توانید از تبلیغات گسترده در اینستاگرام نیز بهره‌مند شوید. اینستاگرام یک پلتفرم بصری است، بنا به همین دلیل از تبلیغات انجام شده در این پلتفرم بازخورد بیشتری دریافت خواهید کرد. پیج سلبریتی‌ها و دیگر پیج‌های محبوب اینستاگرامی بهترین محل‌ها برای انتشار بنر تبلیغاتی شما هستند.

البته به این نکته هم باید اشاره کنیم که انجام تبلیغات گسترده در تلگرام و اینستاگرام به صورت همزمان می‌تواند به رشد و پیشرفت کسب و کار شما کمک زیادی کند.

مزایای تبلیغات گسترده در تلگرام چیست؟

مزایای تبلیغات گسترده در تلگرام چیست؟

تلگرام یک اپلیکیشن نسبتا جوان با رابط کاربری جذاب است که کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند. این پلتفرم همچنان در حال رشد بوده و تعداد کاربران آن نیز با سرعت بالایی در حال افزایش است؛ از این رو تبلیغات گسترده در تلگرام می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. مثل:

۱-افزایش تعداد مشتریان، از مزیت‌های تبلیغات گسترده

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این نوع تبلیغ، افزایش بازدید کانال تلگرامی شما است. درصورت بازدید افراد از کانال تلگرامیتان احتمال اینکه این بازدید کنندگان تبدیل به مخاطبان شما شوند بسیار زیاد است. در نتیجه میزان فروش محصولات و مصرف کنندگان خدمات شما افزایش خواهد یافت.

۲- احترام به حریم خصوصی افراد

یکی دیگر از مزیت‌های تبلیغات گسترده در تلگرام، احترام به حریم خصوصی افراد است. در این نوع تبلیغ، شما بنر خود را به صورت مستقیم به صفحه چت یک شخص ارسال نمی‌کنید؛ بلکه به گروه یا کانالی که فکر می‌کنید مخاطبان شما در آنجا فعالیت دارند، ارسال می‌کنید که مزاحمتی برای افراد نخواهد داشت.

۳ – آشنایی افراد با برند شما

با استفاده از این نوع تبلیغات می‌توانید در مدت زمانی کوتاهی افراد زیادی را با برند خود آشنا کنید. در این صورت میزان بازدهی کسب و کار شما نیز بیشتر خواهد شد.

به یاد داشته باشید اگر پست تبلیغاتی شما به درستی طراحی نشده باشند، هر چقدر هم از مناسب‌ترین و بهترین روش تبلیغات در تلگرام استفاده کنید، به نتیجه دلخواه نخواهید رسید

در مقاله زیر آموزش داده‌ایم که چطور یک بنر تبلیغات مناسب و ایده‌آل درست کنید

اصول مهم و تاثیرگذار در طراحی و ساخت بنر تبلیغاتی تلگرام

به انتهای مقاله “تبلیغات گسترده در تلگرام” رسیدیم. همانطور  که ملاحظه کردید، این نوع تبلیغ بازدهی بسیار بالایی دارد و شما با استفاده از این روش تبلیغاتی، می‌توانید مخاطبان زیادی را جذب کانال خود کنید.

به جز تبلیغات گسترده تلگرام، روش‌های متنوع دیگری نیز برای افزایش ممبرها در این پیامرسان وجود دارند. ما در گاو بنفش رفتار مخاطب را آنالیز کرده و بر اساس نوع محتوای کانال شما و مخاطبی که به دنبال آن هستید، بهترین روش تبلیغاتی را انتخاب می‌کنیم. سپس با تهیه محتواهای تبلیغاتی بسیار مناسب، کاربران زیادی را وارد کانال تلگرامی شما می‌کنیم تا بتوانید به هدفی که دارید، برسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تبلیغات گسترده تلگرامی، می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

فرم مشاوره تبلیغات در تلگرام

[ratemypost]
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شاید به این مطالب هم علاقمند باشید

جادوی تبلیغ در اینستاگرام

با استفاده از خدمات تبلیغ اینستاگرام، میتونین توی چند روز تعداد فالوورهای پیجتون رو چند برابر کنین. پس همین الان دست به کار بشین

معجزه تبلیغ در یک پیام‌رسان

بهترین زمان برای تبلیغ در تلگرام همین الانه. داشتن یک کانال تلگرام پربازدید میتونه اوضاع کسب و کارتون رو حسابی زیر و رو کنه